Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz repvez #23205 üzenetére

    Szerintem keress egy ismerőst akinek van műszaki vénája és az majd talán tud segíteni neked. De most ezt komolyan mindenféle sértési szándék nélkül írom.. Hidd el jobban jársz. ;)

  • MC Pite

    veterán

    válasz repvez #23205 üzenetére

    Szóval
    Tárhely BT zenével
    GPS , VO2max , pulzus és alvásfigyelés (utóbbi kettő gondolom közepes szintet üssön meg)
    Futáshoz, és jó ha van nfc is fizetéshez.

    Felteszem ne legyen nehéz, és kültéren is jól lásd a kijelzőt, esetleg hogy izzadt/koszos/kesztyűz/száraz kézzel isnjól működjön az óra

    a, sport nem annyira fontos mint az ár, vo2max sem: egy szimpatikus huami (huawei, amazfit). Ne keresgélj a huami alatt, idő/pénzpazarlás.

    b, sport fontos, de 1-2 dologról lemondasz hogy beleférjen a keretbe: Coros, Garmin, felső polcos huamik

    c, nem akarsz 3x olcsón olyat venni, ami bosszantani fog esetleg, és hónapokat 'pazarolni' a próbálgatásokra: 5 gombos Garminok

    d, ha a fentiek egyike sem megfelelő, akkor ami tetszik.

    Ismerősöknek csináltam írásban, szóban 'összefoglalót' sokszor. 90%nak nem ment át, és iké hogy 2 éve 15k-ért vett egy szart, de most kicsit jobbat akar (leírnak egy 100-150 ezres órát, hogy mit várnak el) és most rá is szán 25 ezret, max 30at ha nagyon szép!
    Igyekszem diagramokkal, videókkal, trackekkel, fényképekkel alátámasztani, jobban körvonalazni amit mondok, de ez főként azoknak megy át, akik hasonlót kerestek, és megégették már magukat. Én a sportosabb, érdemi egészségkövetős, időt mindig láthatós vonalat ismerem jobban.

    Klasszik okosórát (google meg ios naponta töltős cuccai) nem tudok ajánlani, mert nem vágom mire jó gagyi szép domború üveges tapizható óra sok telepíthető appal hiába mutatták ismerősök sokszor applewatchokat hogy mit tud (steril körülmények között). Lte még nagyjából érthető igény, de ezt sem vágom, mert mindig nálam a telefonom (kivéve strand/uszi, ahol elég hogy tudok az órámmal fizetni meg úszást rögzíteni, meg maradhat rajtam a szaunában is).

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák