Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    Sziasztok!

    Mi Band 4-et használok jelenleg, de egyrészt kezd megöregedni az akkuja (bő négy éves, jelenleg 10-11 napot megy el, ami önmagában még nem volna baj, de nyáron még 16-18 napot tudott, és folyamatos a csökkenés...), másrészt a hozzá való Zepp Life app ignorálja az általa éjszakának nevezett szakaszon kívüli alvásokat... nekem reggel fél négykor már nappal van, de amiatt délután 8-9 felé már éjszaka :D ezzel így volt már a korábbi sziamóni app is, és vélhetőleg nem fog megváltozni... emiatt márkát is váltanék.

    Ki mit ajánl 20.000 környékével bezárólag? Amire szükségem van (ennek nagy része szerintem alap manapság, de azért inkább kilistázom):
    - korrekt alvásfigyelés *bármikor* (ha délután négytől alszok fél órát, tudjon róla)
    - alvásfigyeléssel összekötött automatikus ne zavarj (lekapcsolja a rezgőt ha alszok)
    - kézemelésre tudja bekapcsolni a kijelzőt
    - rezgés
    - jó kijelző (jól lehessen látni nappal, kültéren is, szóval valami oled)
    - megbízhatóság (stabil legyen a kapcsolata a telefonnal, ne fagyogasson, stb)
    - korrekt push üzenet kijelzés (legalább mint a mi band 4-nél most: lehessen állítani, hogy mely programoktól akarok fogadni üzeneteket, legyenek ékezetek, de az se baj, ha tud emotikonokat például, de ez nem szükséges).
    - két hét üzemidő
    - vízállóság (strandon ne legyen baja)
    - fémszíj opciója (nem kell gyárilag rajta legyen, csak lehessen rá venni pl. aliról. az előző bandet is már fém szíjjal használtam, erről nem akarok lemondani... a szövet hamar szöszölődik, a gumi alatt berohad a bőröm...)

    Ami nem kell:
    - vérnyomásmérés (optikaiban valahogy nem hiszek)
    - GPS
    - hangszóró/mikrofon

    Remélem semmit nem hagytam ki :)

    Köszönöm az infókat :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák