Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    fenix 6 beszaratott az előbb. :Y

    Kaptam egy hosszabb messenger üzenetet (weboldal link volt benne), amin lefelé léptetés után nem lehetett az elejére visszalépni, de ennek akkor nem tulajdonítottam jelentőséget csak bezártam az értesítést (jobb felső gomb kétszer).

    Telón válaszoltam az messenger üzenetre, amire 1-2 perc múlva érkezett egy szöveges reagálás.

    Na ekkor a fenix 6 elkezdett folyamatosan rezegni és nem tudtam kilépni az üzenet megjelenítéséből.

    Végül bal felső gomb hosszan nyomva és kikapcsolást választva leállítottam az órát, majd pár másodperc múlva bekapcsoltam. Most jó :F

    Mondjuk mióta megvettem nem volt soha kikapcsolva és szoftver frissítéseknél volt csak újraindítva

    24.10 a jelenlegi verzió, de weben azt írja frissítés érhető el: 25.0 és Garmin Express megnyitását kéri/javasolja, ami nincs is telepítve, "mert minek az". Eddig auto frissítette magát az óra, nem kellett a Garmin Express ehhez :F

    szerk.

    Connectben közben átküldte miután szinkronizáltam a wifi-t az órán és kézzel el is tudtam indítani az órán az új szoftver telepítését.

    Ezt miért kellett kézzel végeznem és nem a korábban tapasztalt auto módon kínálta telepítésre?

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák