Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz tildy #66753 üzenetére

    Nekünk nincs vele gond. A feleségem ezzel szült :) (telefon a szülésznő zsebében...) Soha nem volt gond a csatlakozással. Just my 2c.

    [ Szerkesztve ]

    while (!sleep) sheep++;

  • adalbert1

    veterán

    válasz tildy #66753 üzenetére

    Nekem eddig nem volt problémám a touch controllal (igaz legtöbbször a telefonomon vagy a laptopomon állítom a hangerőt vagy az éppen lejátszott tartalmat), de megértem, ha a fizikai gombok jobban tetszenek.

    Igen, az eszközök közötti váltást kiemelték mint pozitívumot a bose-nál, egész jó featurenek tűnik (habár én általában pár órát fixen egy eszközhöz csatlakozva használom, szóval azért megvagyok nélküle).

    Itthon pont fordítva van, a Sony 92k volt, mikor vettem, a Bose-t pedig eddig legolcsóbban 120k-ért láttam, ez viszonylag megkönnyítette a döntést.
    Mindenesetre azért kíváncsian várom a következő generációkat, hogy milyen újdonságokkal tudnak előrukkolni, vagy hogy a Bose mennyit fejleszt a zajszűrésen.

    gaborbol: nálunk is rengeteg helyet foglalnak a könyvek a polcokon, de eddig még nem tudtunk/akartunk megválni tőlük, pedig mostanában Kindle-ön olvasgatunk mind a ketten. Az elmúlt időszakban tudatosan próbálom csökkenteni a tárgyak számát otthon (több-kevesebb sikerrel), illetve minimalistább módon élni, így idővel szerintem a könyvektől (vagy egy részüktől) is meg fogunk szabadulni - viszont valahogy a kulturális értékek ilyen kézzel fogható megjelenésétől a legnehezebb megválni.
    Most eladtuk a régi, már nem használt babakocsinkat, és a felszabadult helynek talán jobban örültem, mint a pénznek, ami bejött belőle.

    Ha már tableten olvasás: használ valaki 9.7"-es ipadet pdf-ek olvasására? 1-2 órás sessionöket nézve nem kényelmetlen a mérete, túl nagy a tömege?
    Át szeretném rágni magam a következő hónapokban pár ezer oldalon, viszont monitoron nem szeretném, sokkal jobb lenne a kanapén ülve vagy az ágyban, és a 8" és 10" méretű, 4:3-as képarányú tableteket nézegetem - egyszerre 1 oldalt megjelenítve egyértelműen a nagyobb a nyerő, viszont a kisebb sokkal kezelhetőbb méretű és kisebb tömegű, szóval még egyelőre gyűjtöm az információkat (talán a legjobb egy 9" méret lenne, az ideális kompromisszum lenne, de olyat nem igazán láttam).

Új hozzászólás Aktív témák