Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz FehérHolló #20772 üzenetére

    Magánszemélyről beszéltem, nem tudom milyen szabályzás vonatkozik a cégekre, önkormányzatokra - nem foglalkozom üzletszerűen a dologgal.

    Bátyám megkeresett a gondjával és összedugtuk a fejünket - a számítógép adott volt, itt a PH!-n találtam kapcsolódó topikot is a videós megfigyelésre. Egy kamera, egy digitalizálóeszköz és egy fura módon ingyenes, ámde nagyon jól használható profgram segítségével felépítettük a "rendszert".

    A riasztó eleve adott volt, ez függetlenül működik is a házban és persze nagyon jó szolgálatot tud tenni a szomszédban egy Erzsi néne, Magdi anyó is - így is értesültek a Bátyámék arról, hogy mi is történt Náluk ( meg persze a kerítésen is látszott.. )

    Amibe be kellett ruházni, az egy normális kamera volt - de megérte az árát, mert felbukkanása óta kerülik az említett kollégák a környéket...

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák