Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz 7 #17648 üzenetére

    a teaerdő találkák jók... csak kicsik, és gyakorlatilag ugyan azok az emberek vannak ott. nagy előnye, hogy ők alaposan megismerik egymást. viszont egy nagyobb városban egy nagyobb, több hete szervezett tali, vagy egy országos tábor, vagy éttermi összejövetel... az más.

    ezt írtam. gyakorlatilag az, amit te is mondassz.

    a ritkaságról meg annyit, hogy tavaly jó közelítéssel nem volt olyan hónapom, hogy 1-2 nagyobb (10-nél több fővel zajló) helyi, vagy országos összejövetelen ne lettem volna jelen. sok ilyenen szervezőként, vagy legalábbis segítőként. és amikor látom, hogy a barátaim jól érzik egy ilyenen magukat, az engem feltölt. emiatt szeretem csinálni. persze, voltak aprótalik is, hogy 3-4-5 emberke elment sörözni, aztán teszkó-túra, annak is megvan a hangulata. legalább annyira, mint a teataliknak, amiken igyekeztem, és igyekezni fogok én is részt venni, ha tehetem.

    apropó, május-júniusra nem akar valaki országos talit szervezni? :D

    Gambit: ez is egy meglátás, és valszeg igaz is. egy ilyen népes fórumban viszont nehéz észrevenni, hogy ki az, aki csak beesett, ki az, aki talán szeretne tag lenni, és ki az, aki lassan beilleszkedik, vagy formál. mindenki volt újonc. én is. kaptm hideget és meleget egyaránt. ha tudtam segíteni, örültem. aztán rátaláltam a közösségre, és egyre inkább tagja akartam lenni, ezért egyre inkább tenni is akartam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák