Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz VladimirR #17601 üzenetére

    annyira ismerem a vérmérsékletedet, hogy tippem lenne a folytatásra. j26 kritikatűrését, illetve annak látható hiányosságát (ami jó eséllyel a személyes ismeret hiányára is visszavezethető) is lehet látni, valszeg 2-3 hsz-váltás után igen durva személyeskedésbe menne át a vita. én ezt szeretném elkerülni.

    mielőtt az 1. táborban személyesen megismertelek, én is egy bunkónak tartottalak, mint ahogy többször is mondtam neked is. viszont a személyes beszélgetés ezt alaposan megváltoztatta. biztos, hogy nem lennétek puszipajtások jánoskával egy baráti sörözés után, de valszeg úgy eltudnátok egymás mellett menni, hogy egymásba rúgjatok.

    hogy a fórum teljes elsüllyedése ellen küzdessz, az dícséretes. csak van, amikor nem érdemes, vagy nem úgy érdemes. ha itt magányos lovagként elkezdel harcolni, hogy mindenki csak értelmes postokat írjon... akkor azok a hsz-ok el fognak a hígban süllyedni. ennek én se örülök, de nem tudok ellene tenni.

    való igaz, hogy a fórumlakók alakítják a fórumot. csakhogy akik csetelnek, azok fogják a fő tömeget alkotni a hsz-ok között. lenne több módja, ezt párszor, több szinten végigbeszéltük, különböző talikon, meg online is, nem biztos, hogy veled... nem volt igazán jó, és megvalósítható mód.

    az se igazi megoldás, hogy ha nem tetszik, hagyd itt az ot-t. a régi nekem is jobban tetszett, valahol 22-23-ig. a 24-nél szaladt el először nagyon durván, aztán hol jobb, hol rosszabb volt. a jelenlegi, és az előző vége már tényleg nagyon chat, 1-2 soros hsz-ok, 1 vigyor, semmi értelem.

    szankcionálni kellene a 4 sornál rövidebbet, vagy 3 smileynél többet berakókat? vagy mit kellene? mert a szép szó semmire se elég :(

    #17604: pont az, amit írtam. ha egyikőtök se enged, akkor baj lehetett volna. annyira meg ismersz, hogy tudd: biztonsági játékos vagyok, ilyen esetekben is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák