Új hozzászólás Aktív témák

  • NoLF

    addikt

    válasz fokukac #66688 üzenetére

    de ott a madárcsicsergést, a macskabagzást, meg a tücsökciripelést is hallod... :U

    nálunk meg mint kiderült, csőtörés van a fürdő alatt, az előző tulaj hanyagsága miatt. újracsatornázás, teljes fürdőszétverés- és felújítás, tehát azonnali elköltözés. hova? azt nem tudom. már harmadik napja vödörbe sz@rok... imádok kempingezni, de nem a saját házamban :((( komolyan az agyam elszáll, hogy eleddig még szinte csak és kizárólag a baj van. a felújítás mikor kész lett, még be se költöztünk, de betörtek. nem talált a jómadár semmit, hát jól szétvert mindent, aztán itt aludt.

    nem tört be semmit, nem vitt el semmit, tehát hiába hívtam ki a rendőröket, csak röhögtek egyet.

    hát másnap visszajött, és megint itt aludt, de legalább a mocskos kezével összekúrt mindent, hogy lehessen ismét kifesteni.

    most beköltöztünk végre nem olyan rég, hát három hét múlva a falon is a szar lóg, mert nem dugulás van a rendszerben, hanem lényegében nincs rendszer. újratervezés, engedélyeztetés, milliárdok kifizetése, de addig is valahol lakni kell... hogy hol? egyelőre nem tudom. híd alatt? a mennyekben? a pokolban? vagy Kecskeméten, és járjak fel naponta kétmilliárdért négy óra alatt? még gondolkodom...

    :O

    szerk: most azért szerencsére szétrobbant a kezemben a paradicsomkonzerv bontás közben, beterítve az egész konyhát a picsába. asszem felmondok mára...

    [ Szerkesztve ]

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Új hozzászólás Aktív témák