Új hozzászólás Aktív témák

  • FehérHolló

    veterán

    válasz lenox #60818 üzenetére

    Egy jó darabig szolidaritásból (mert tetszett a tartalom, stb) direkt kikapcsoltam a különböző adblock-okat a PH-n. (Van belőle 3 is.)
    Aztán a pofámba ugró ablakot jobb felül X-szel bezárva átirányított a hirdetett honlapra.
    Utána az epilepsziásokra tekintet nélkül villogott. (Nekem migrénem, kedvesemnek epilepsziája.)
    Majd rosszul tesztelve eltakarta a fél fórumot a háttérkép-reklám, csak az alja látszott a lényegnek.

    Azóta úgy döntöttem, hogy az első miatt etikátlan, a második miatt árt a közvetlen környezetemnek, a harmadik miatt használhatatlanná teszi azt, ami miatt ide járok. Szóval visszaállítottam alapértelmezettre az alapban installált adblock-okat PH szemszögből. Ez volt már pár éve.
    Kövezzetek meg, de amennyit én használok a rendszerből, a kattintásaim visszahozzák (plusz 1 szám a statisztikában, 3 topicot nézek rendszeresen össz-vissz).
    Közben generálom a tartalmat, amit más megnéz. Általában több információt tolok be a rendszerbe, mint kiszedek. Főleg, hogy a szakmai topic-okban basznak válaszolni a mélyebb kérdéseimre hozzáértés, vagy türelem hiányában.

    [ Szerkesztve ]

    Skynet is real. It's called Google.

Új hozzászólás Aktív témák