Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    nos, az én kövem meg lezúzásra került, elég kalandos úton, mert ugye nem voltak laborleleteim. erre mindenki másképp reagált:
    1. tegnap a telefonban megkérdezett hölgy: esélytelen, hogy megcsináljuk, az kell, de azért jöjjön be, beszéljen a doktorúrral
    2. ma az általános betegfelvételnél: az kelleni fog, anélkül nem csinálnak semmit, de azért beszéljen a doktorúrral
    3. szép kislány az urológiai betegfelvételnél: ha nincs nincs, nem lesz belőle háború (de azok a szemek, igazi keménykezű, határozott, fiatal orvostanhallgató lehetett, kerek fenékkel :D), megcsináljuk.
    4. a zúzásnál jelen lévő orvos: nem csinálunk semmit labor nélkül, feleccsdel'
    5. zúzásnál jelen lévő orvos: de ha zúzást nem is, labort akkor csináljunk!
    6. szép kislány: látom a szemében, hogy már az őrületbe kergetem, legszívesebben szétverné a fejem egy műanyag kacsával, de azért leveszi a vért (Faszé' kell ezt egy egészséges fiatalembernél).
    7. zúzásnál jelenlévő orvos (laboreredmények után): na így megcsináljuk :D

    de legalább láttam a vérképemet, minden értékem a sávon belül volt a vörösvérsejt számot kivéve, ami picit magas. szóval ez nem rossz. aztán 3600 ütéssel elpusztították a követ, ami marha könnyen és jól tört (szerintük, én remélem, hogy így van), elvileg homok formájában könnyen távozni fog. jeeem ez a nap is eltelt.

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák