Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz concret_hp #46475 üzenetére

    Én 2007 óta magamnak csinálom, és szerintem 2008 óta abevvel, vagy amióta létezik, de mint mondtam, eddig 1 db jogosultsági hónapot nem írtam be, ez volt az egyetlen "hiba". És igen, eddig mindenhol normális igazolást kaptam, egyértelmű volt 1 db normál munkabéres jövedelem esetén. Most is csak az álláskeresési járadék akasztott meg, de a legutolsó 2011-es tájékoztatóban már szerepel, hogy az "más jövedelem", és így ki is jött minden. Fura program az abev, de nekem eddig mindig működött. Ja, anyámnak is már 4 éve ezzel csináltuk.
    És igen, egyetértek, nem nagy kunszt, nekem tényleg kb. 10 perc általában, ezért csodálkozom, hogy a legtöbb olyan ember, aki legalább annyira kvalitált mint én, és számítógéppel dolgozik, és pénzügyekkel, és kereskedelemmel, az "lusta?" arra, hogy 10-15 percet szánjon erre. Persze, lehet félni hogy rosszul adja be, elszámolja, stb., de a program 95%-ban javít, ha nem stimmel valami, meg a sima munkabéresek esetén 2 db számadatot kell megadni, még a bevallást készítő személyi sablonja is elmenthető későbbi évekre.

    Na mindegy, túl vagyok rajta, és 2 Ft visszajár... :)

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák