Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz #92251648 #28879 üzenetére

    Szerintem nem is mentem de ok nem kell elkezdeni ferdíteni. Egy jobbfajta teleobjektívet és DSLR vázat azért feltételeztem és szerintem a helykeresés és türelem (türelem türelem) mindennél fontosabb :) Tudok egy elég jó helyet ahol lennének érdekes fotók, de mindig elhaladok mellette, mert épp vezetek (nem egyedül) vagy épp nem jó az idő, stb. meg most már felszerelésem sincs, de lehet, hogy ezt a dolgot elhibáztam, és legalább a lehetőséget nem kéne letiltani, még ha pénzbe meg még sokkal sokkal sokkal több időbe is kerül.

    Csak arra utaltam, hogy általános szabály, hogy kezdetnek még akkor se feltétlen célszerű beruházni a legkomolyabb dolgokra, ha az anyagiak egyébként nem jelentenek akadályt, majdnem hogy nehezíti a dolgot, mert mindent a kamerától meg az objektívtől vár el az ember és kevésbé becsüli meg azt, ami van, meg amit ő tehet a jobb fotóért. Ezért is lehet, hogy itthon mintha ugyanazt a drága teleobjektívet láttam volna többször is, és mindig teljesen makulátlan állapotban. Ami occó azt nem kell annyira kímélni csak gyűrni éjjel nappal, ill. inkább pont a kettő között ;)

Új hozzászólás Aktív témák