Aktív témák

  • heather

    csendes tag

    Na hétfő....vagy kedd...asszem hétfőn van.Ja hétfő van!:)
    Kaptam ma egy 2est fizikából meg egy 3ast progiból!Holnapra verset kell tanulnom!!! :W
    Meg sztem fogalmazást is kéne írni!Hmm hmm hmm.Csináltam Noéminak email címet, és meghívtam myvip-re!Több lesz az ismim!:D
    Aj amikor júniusban volt a ballagásom és telót akartan venni sehol nem voltak jó telók ha meg voltak mind drága volt naon.Mostmeg a jobbnál jobb telók tök jó áron kaphatók!Az ilyentől kikészülök!Mindegy!Kövi ballagásra lesz új teló!:D
    Jajajjj legyen már megint péntek!Vagyis holnap kedd!És ha sikerül rávenni tesómat megyünk ki Herbolyára és végre találkozok ''pont pont pont''-tal!;);)
    Meg mondja Zolika h ő tudja h én belevagyok zúgva ...-ba,mondom persze h lennék ha vagy egy éve nem is találkoztam vele,meg mostanában már nem voltunk olyan jóban mint mikor kinntlaktam én is Herbolyán!Szóval ennyi hülyeséget egyhelyen!Jajj most meg itt izélnek h hol legyen a szilveszter.Nálunk vagy a szomszédban!De a szomszédban nem jó!Nálunk legyen!Ma találkoztam Ricsivel!:D Na jó ennyit mostra....jön a verstanulás...(-.-)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

Aktív témák