Aktív témák

  • heather

    csendes tag

    Vasárnap van!A hét legunalmasabb nappja!Tegnap megnéztünk egy filmet...vmi olyan címe volt h A szemfényvesztés!Sztem tök jó film volt!Aztán beszélgettem Zolikával ''pont pont pont''-ról,mert ugyebár neki a nagy spanja,és elmondta h ma vagyis tegnap felakarta őt is hívni hozzánk filmezni,de mondta neki Gergő h ne mert az én tesóm nem nagyon kedveli őt!Na hát ez jó!Meg kell beszélnem tesómmal ezt!Ja meg Zolika mondta h szóljak mikor megyek ki Herbolyára és akkora odahívja pont pont pont -ot!:)
    Vagy pedig pénteken felhívja!Mert akkor is jönnek fel aludni!Kéne tanulnom matekot de osztálytársamnál van a füzetem szóval erről ennyit!Marad a progi,a versek,a könyv kiolvasás és fogalmazások tömege!Lassan majd ebéd,utána majd hozzá is fogok kezdeni!Majd olyan 5-re befejezem remélem!Jajj legyen szünet mert én ezt már nem bírom!Lehet szilveszterkor bulejjj lesz nálunk!Jó lenne!És akkor mindenkit meghívok!:)
    Hmm hmm hmmm.Mostanra ennyit....legyen jó vasárnapotok!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

Aktív témák