Aktív témák

  • heather

    csendes tag

    Hmmm...most egy másik ;) billlllllle-l írok.....amit nagyon szeretnék megkapni karácsonyra!:D------>>>EztEgyOsziTársamnakÜzenemAkiKölcsönbeAdtaABillét!!:D
    Teljesen jó ez a bill! :C Na a billt félretéve!Még mindig nemsokminden történt.Ma nem voltam Herbolyán.....pedig pont ma kinntvolt Leó!! :O Mért vagyok ilyen szerencsétlen h mindig elkerülöm!Vagyis nem mindig.Mert ő csak nagyon rikán megy ki az utcába (ahova én is nagyon ritkán megyek ki) és nem találkoztam vele!:( Szomojjjúúúú vagyok!Most ittvan fennt Norby meg Gergő!Asszem filmet néznek a másik szobában!Hallom a dübörgő hangokat!:D
    Ja ha vki tud egy jó festőt az lécc szóljon!!
    Elterveztem ma h hajnalig gépezek....erre sehol senki!Mi van mindenki bealudt???
    Ja Krisz a számokat egyszer átküldhetnéd!Vagy egy órája éhes vagyok....de lusta vagyok kimenni kajáért!Ilyenkor veszem csak észre h mennyire lusta vagyok!:D
    Jó azért nem...;)!Na megyek eszek....aztán Odaát(rtlklub)És ha addig nem jön olyan ember msn-re akivel szívesen beszélgetnék akkor szunya reggel 11:59-ig!:D
    Na jóéjt ph-sok!!!!!!:)

    [Szerkesztve]

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

Aktív témák