Új hozzászólás Aktív témák

  • QwErTy42

    addikt

    válasz Predator2 #9204 üzenetére

    Gyorsabb egy leheletnyivel. Aláírom. 5 oldal kinyomtatásánál már kemény 1,7 másodpercet ráver, 50 oldalnál már 17-et.

    Kisebb: kívül-belül egy műanyag ipari remek a Samsung. Megértem, hogy olcsóbb gyártani de tartok tőle, hogy a papírvékony műanyag burkolat és lemezek nem lesznek annyira tartósak, mint a jó öreg 1018 és utódai( vagy akár említhetném a Canon LBP szériáját is).

    Valahogy nekem a 1102-vel sosem sikerült több lapot bevetetni egyszerre, pedig le van rakva a sarokban a földre és ott porosodik szerencsétlen nyitott ajtóval már 3 éve.
    Szerintem csak gyökerek voltak és nem tudták rendesen belerakni a papírt, mert van az a kis pöcök a tálca elején, amit szépen rá lehet és kell is tolni a papírköteg elejére de náluk valahogy az csak úgy lóg kifele a nagyvilágba...
    Mindemellett nagyban hallgat arról, hogy a 1102-nek van elsődleges lapadagolója és normális papírtálcája.

    Festéktakarékos üzemmódja a HP-nak is van.

    Valóban: a HP-hoz nem jár Samsung Easy Printer Manager szoftver -.-

    Nincs WPS? (Nekem új). A beépített webserver funkciót (vezeték nélküli telepítésnél ezt mutogatja a paraszt) hátrányként említi( vattafák!? :F ).
    CD nélkül települ a 1102, míg a Samsung nem tud ilyet.

    Most nézem, hogy ki töltötte fel ezt a szart: SamsungPrint UK.

    [ Szerkesztve ]

    ...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Új hozzászólás Aktív témák