Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz klepto #5723 üzenetére

    Figy, én az enyémet egyszer újítottam fel utángyártott tonerekből, semmi baja.
    Azonban arra figyelj oda, hogy különbség van utángyártott és utántöltött között.

    Az utántöltöttel az lehet a baj, hogy sokadik töltés után a mechanika elavul, megkopik benne, szerintem ilyennel nem érdemes foglalkozni, hacsak nem te magad töltöd után, amúgy ez a legolcsóbb megoldás is egyben. javaslom, egy tonert max 1x tölts újra.

    az utángyártott ugye teljesen új toner, csak nem az eredeti gyártó által produkált, vagy legalábbis általa minősített produktomról van szó. ez a legtöbb esetben nem probléma, hacsak nem valami nagyon timbuktui kereskedő kínálja, a tonerek nem egy high-end csúcstechnológia, hogy ne lehessen másolni.

    nekem nem volt még gondom utángyártott cuccal, utántöltöttel volt, de ez az én véleményem, lehet mások másképp gondolják. Annyira nagy tapasztalatom pedig nincs, lévén a laser tonereket nem kell hetente cserélni

    utántöltött/utángyártott tonerek esetén gond lehet a szinhelyességgel is, ha ez számít, akkor inkább maradj a gyári kazettáknál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák