Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    Sziasztok,

    Megváltoztattam a hálózati neveket (WiFi) mert az Optika net ki lett építve és 1000/1000 beköttettem a Solar rendszer (feltöltés kimutatás) meg nem ment (1+ hónapot) ez miatt és a legegyszerűbb megoldás a régi hálózati nevek átírása volt a régire és már jó is a Solar rendszer (kimutatás) is.

    Win11 -nél a nyomtatóval semmi gondom nincs, (WiFi-n) de a Win10 -nél sajnos nem tudom vezeték nélküli csatlakozást befejezni...bármit is csinálok köti az ebet a karóhoz a rendszer! :U

    Volt teljes szoftveres eltávolítás, gép restart, volt újra telepítés, modem/router restart is, stb.. és ez ami fogad a folyamat közben. /ennél tovább sose jutok, bármit is csinálok./

    Volt kábeles csatlakozás is természetesen, de úgy sem tudom konfigolni a vez.nélküli csatlakozást... :( mi lenne a megoldás :F :W

    [ Szerkesztve ]

    ◄►"Desktop Killer" Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop With Prema® Team BIOS►*i9-10900KF @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 GDDR6 16GB vRAM MXM*4x2TB=8TB M2 SSD►-_-◄LG V30+ ThinQ Blue►SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák