Keresés

Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Stalker-2572 #28 üzenetére

    Hmmm.... Szerintem ez nem a megváltása a világnak :C
    Ez olyan dolog, mintha nekem az okozna kényelmetlenséget, hogy más a 3DMark eredményeit teszi közzé, egy VGA-s topicban... Körübelül annyira van köze hozzá mint a mögötte álló embereknek. Tehát végeredményben ez is egy háttérinformáció. De megértettem, hogy nincsen helye a G80 topicban azért csináltam ezt a totyikot.
    Az meg hogy "új" vagyok? Hmm.... De jó lenne újnak lenni, de azt hiszem sokan még a csattogós lepkét tologatták mikor már HP9001-es fosokkat küzdöttem a TNT Európai hálózatában, tehát régi és de szenilis medve vagyok már. De nagyon hasznosnak tartom a többiek információit, és íránymutatásait, korra és PH-s titulusra való tekintet nélkül elfogadom. Az hogy valaki nem fogadja el az "újat" az egy dolog, de hogy e miatt minősít is az megint más. Egyébként priv-ben sokan írtak ezzel a cirkusszal kapcsolatban. Meg hát bő nyállal kikövezett út vezet a MODERÁTOR-i ranghoz...
    Azért köszi, a hsz-t. Most már :U értem ;)

    Üdv: KH

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Aktív témák