Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz Chili7 #479 üzenetére

    Melyik rész?

    Én Malgrat-on voltam tavaly, nagyon jó hely, leszámítva a Balaton-feelinget, hogy át kell menni a vasúton-úton, ha a víz közelébe akartam kerülni. :) Azonban ez sem mindenhol van így, jó szállásválasztással ez elkerülhető. A víz nagyon hirtelen mélyül ott, a parttól 3-4m-re már teljesen elmerültem. A víz nagyon hajlamos hullámozni, nemhiába nevezik ''Vad part''-nak. A vízimentőktől alapvetően meg is fulladhatsz, elég lazák, sokat nem zavarta őket, ha erős hullámzásban bemész. Amikor ott voltam, sok volt a medúza, ahogy hallom, ez máshol is probléma. A part amúgy aprókavicsos, rendezetten tartják, kifogástalan az emberek vendégszeretete, csak a duhaj németek vannak sokan, néha úgy viselkedtek, mint az állatok. Este elég zajos, tipikus mediterrán a hangulat. Az árak nem vészesek. A környező táj gyönyörű, sok a zöld terület, erdő, sok a látnivaló, Barcelona sincs messze, érdemes megnézni.

    Összességében sokkal-sokkal jobban tetszett, mint Jesolo, ahol idén voltam. Többet soha nem megyek Olaszországba, ez biztos.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák