Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dark KillerX

    addikt

    válasz Beowulf_78 #347 üzenetére

    Hát igen én sem értem,hogy minek erőltetik a DX10.1-et meg a DX11-et amikor még a legtöbb felhasználó Xp-t használ,amúgy pedig nem is ismerjük(userek) a DX10.1 és DX11 igazi képességeit(sajnos semmi kézzelfogható prezentáció nem volt felőle,csak ilyen meg olyan sallangok,hogy gather4 meg akármi,csak egy átlagos usernek sztem ez nem sokat mond :K ).Amúgy emellett mindenki mondja,hogy így meg úgy jönnek a DX10.1-es gémek,ahhoz képest a mostanában megjelenő játékok(Velvet Assasins,Wanted Weapon,Dark Sector,Riddick,Terminator Salvatorion,Godfather2,Sims3,Arma2,Operation Flaspoint(Grid Engine-t használ),Call of Juarez, mert ez is csak DX9-es lesz :B Abu egy korábbi írása szerint) még hírből sem ismerik. :K Furcsa is lenne ezek után minden játékkiadó elkezdené nyomni a DX10.1-es gameket,azért ezt a keserű pirulát nehéz lenne több millió játékfelhasználóval lenyeletni,hogy ha játszani akarsz akkor rakjál fel Vistát,vagy Win7-et mert különben lemaradsz az új játékokról.A másik pedig hogy még mindig rengetek user rendelkezik Geforce-sal(8800Gt,9600Gt,8800GTS 512 Nvidia korábbi népkártyái) így nehéz is lenne eladni egy gamet,ha csak az Ati userek gépén futna normális,mert azért sztem a Stormrise pont ez miatt is nagyon népszerűtlen(ja meg gagyi is :K ) .Szóval minek ide DX10.1 meg 11,ha Cryengine-e(DX9.0-es) és Dunai Engine-el(DX10) ilyen látványt lehet elérni,és azért a Crysis-nak a mai időszakban már nincsen olyan nagy gépigénye mint megjelenéskor(egy 8800gt-vel vagy 4830-cal 1440-es felbontáson High-on simán fut). :K Ja és úgy gondolom,hogy attól független,hogy a 4800-as kártyák tényleg nagyon népszerűek(és ez tény,én is elfogadnék egy 4770-et :B ) és így elterjednek,nem egy HD tulajdonos használ még mindig Xp-ét,attól függetlenül,hogy az ő kártyája sokkal fejlettebb API-t is támogat,mert azért egy bevált oprendszerről nehéz átállni Dx10.1 megléte miatt a Vistára,vagy Win7-re. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák