Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Devid_81 #28536 üzenetére

    Én nem bízok abban, hogy az AMD lényegesen olcsóbb lesz. Szerintem vége annak a korszaknak. Az AMD újra versenyben lesz és ez az árakban is tükröződni fog, meghát az a big navi tényleg ray tracinggel jön, annak a fejlesztésnek a költségeit vissza kell hoznia az AMD -nek is, én erre számítok. Legjobb esetben is 5% árkülönbséget tartok elképzelhetőnek.

    A 4K -ban való játszadozás meg akkor tud majd mainstream lenni, amikor XX50 -es (mondjuk 4050?) közép-középkategóriás kártyák is vígan kisajtolják magukból a 4K 120 FPS-t legalább energiahatékonyan. Amíg ez nincs meg, addig ez a gazdagok és high end kártyát vásárlók kiváltsága marad. Persze igaz az, hogy nem kell nézni a kártya fogyasztását, de azért van egy határ. Nincs az az isten, hogy én egy 300+ W-ot fogyasztó szörnyeteget rakjak a gépembe. Ezért az elvi maximum nálam a 3070, megvárom milyen speckókkal jön és persze milyen árcédulával, de valószínűbbnek tartom, hogy inkább 3060 lesz a befutó, hogyha 3 évig kiszolgál 1440p felbontásban, maximális grafikai beállítások mellett döccenésmentesen akkor nekem az már tökéletes. AMD meg azért nem érdekel, mert továbbra sem bízok a drivereikben. Nem mendemondák miatt írom ezt, hanem saját keserű tapasztalat, de ezt nem fogom itt most leírni.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák