Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz -Solt- #27418 üzenetére

    A vásárlók/reviewerek meg híroldalak is hibásak. Azt gondolják az NV nem olvassa a visszhangokat? Én nem vagyok egy összeesküvés elmélet gyártó, sőt. Viszont szerintem butaság azt gondolni, hogy 2020-ban egy tech cég nem figyeli a visszajelzéseket az interneten. Persze nem minden 12 feliratkozós youtuber véleményére gondolok. Ha már 10 nagyobb youtube csatornát, egy redditet meg 5-10 híroldalt követnek... Ráadásul a legtöbb helyen még a pontozásos rendszer is segíti a munkájukat. Szerintem most épp az árazási fázisban vagyunk.

    (Bocsi, hogy megint idekeverem a VR-t, de ott van például a HP Reverb G2 amit nemrég jelentettek be. Az a VR headset gyakorlatilag ízig-vérig olyan, mintha egy reddites fórumozó rakta volna össze és 600$-ba kerül majd... A HP, Microsoft, Valve egyértelműen olvasták a felhasználói visszajelzéseket és olyan irányba léptek minőségben és árazásban, amit a piac fúj már másfél éve.)

    Én megnézném hogy alakulnának a dolgok, ha mindenhol egyöntetűen olyan vélemények lennének, mint pl "Én nem vagoyk hajlandó ezért a dizájnért feálrat fizetni". Meg a sok konzolos érv amiket itt felhozunk, hogy egy kártya árának feléből akár egy komplett rendszert (konzolt) lehet kapni... Lehet itt köpködni a dolgokat de majd amikor valaki egy 2050-nel szenved a beállításokon, hogy menjen 1440p-ben, a könzolos meg 4K-ban kiröhögi az azért szerintem már gáz lesz...

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák