Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz R.Zoli #246 üzenetére

    Ha meg ugye DX10.1 alatt nézzük a dolgokat akkor kb. 20-25% előnye van egy GTX285-höz képest az RV790-nek...
    No hát akkor azt is megtudtuk,hogy az GT200b DX10.1 képes....
    Dobálózol itt a számokkal meg a százalékokkal... DX10.1-es eredményt hasonlítasz DX10-es eredményhez..
    Szerintem ez az ami "bukó"... meg még "orális" is... :U

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • VinoRosso

    veterán

    válasz R.Zoli #246 üzenetére

    DX10.1 alatt nézzük a dolgokat akkor kb. 20-25% előnye van egy GTX285-höz képest az RV790-nek.

    persze főleg fc2ben meg clear skyban, ez már akkkora LOL, hogy nem bírom ki

    Az AMD az RV790-et nem is a GTX285 ellenfelének szánta hanem a GTX260 (216-os) ellen és ez sok mindent elmond..

    na és gtx275 ellen mit szánt, talán a 4870 x2-t? Csak nem tudom, hogy akkor a feljebb lévő 3 kártya ellen mit szán? Meg hogy miért késett fél évet a 4890-el, miért a gtx275-el egy időben jött ki...elvégre a gtx260 már elég régóta kinnt van. Ja és hogy mi értelme van versenyzőt harcba küldeni olyan elllen, ami ellen már van versenyképes termék(4870). És biztos hülye az a sok külhoni harveroldal, amiért olyan sok GTX275 vs 4890 tesztet csinálnak, mert nem tudják, hogy a GTX 260 ellen küldte harcba az ATI.

    De az én véleményem ettől még az, hogy mind szar, agymosott, marketingdumás

    ________________K__________A__________M___________U_______________________

Új hozzászólás Aktív témák