Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Kvg #22387 üzenetére

    Segitene ha erthetobben irnal. Mirol beszelsz pontosan? Esetleg linkek?

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Kvg #22387 üzenetére

    ez benne van a motorban...
    nézz meg egy Division-t, (SnowDrop) sétálj végig éjszaka a városon... maxra tolt graffal... ott is benne lesz a város és fényei a tócsában... szépen kivehetően... nekem nem megy fullon a Divi, de benne van nekem is.. ha kell, képet lövök róla

    a Ray Tracing másban fog picit különbözni ettől... nem kezdem el a mesét, tele a net a "munkafolyamatról"... de persze, a látvány "majdnem" ugyan az lesz... majd a szemek sokasága eldönti

    most mindenki az árazáson és a hozzá adott FPS-en van kibukva... RT még sehol ugye... de nem is most kell ezeket megvenni... de a fura az, hogy amikor az nV élőbe nbejelentette, prezentálta az RTX szériát, az ár feltüntetése után rohamosan elszaporodtak a 107/80/Ti kártyák angol ebay-en... (néztem "élőben" mindkettőt... )
    persze, egy részük lehet a behaló bányabuli, de sok van közöttük, aki az RTX miatt adja el... ez Anglia.. kijön egy játék, listavezető, aztán elmúlik... kidobnák a Rayman 4K-át, simán az lenne 1,5-2 hétig a menő.. tudom, 4 éve élek itt... na nem vagyok orákulum, csak... illuminati :))

    én nem mellesleg 2070-et gondoltam magamnak, kérdés, hova jön DX11/12 terén.. ezt már írtam fentebb is, kitárgyaltuk itt páran.. nem megyek megint bele... de ha a 2070 nem fog meg, akkor nekem megéri a 2080 azt az árat, amit kiszabtak rá..
    részemről ink a zsír új 2080, mint egy "ismeretlen előéletű, ám garis" 1080Ti... aztán a fene tudja, októberben megyek haza, és lehet bitang jó áron hozzámdobnak egy garis 1080Ti-t.. nem tudhatom...

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák