Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tome.jr

    addikt

    válasz emmm #2198 üzenetére

    Egy szóval sem mondtam ilyet. Mint ahogy írtam is jelenleg egy forintot sem adnék egyetlen DX11-es kártyáért sem, a Fermiért sem. Azt meg főleg nem tudom mit fog domborítani DX11-ben. Megint érdekes hogy itt már látatlanban mindenki leírja a teljesítményét. Ennek kb annyira van alapja, mint 2 hónappal ezelőtt az ATI topicokban annak a hangoztatása, hogy az 5870 majd szarrá veri a GTX 295-öt, sőt még a GTX 285 SLI-t is.

    Azért kell megvárni a Fermit, mert addigra talán lesz még DX11-es játék, tehát szélesebb körű méréseket lehet végezni. Jelenlegi formájában a DX11 + tesszeláció csak parasztvakításra jó.

    keszegduda + cszn: Azt remélem ti is belátjátok, hogy az egymagos királynak kikiáltott 5870-től nem azt várná el az ember ha megveszi 100k körüli áron, hogy az agyonhájpolt DX11-ben a 60k-val olcsóbb 4870 szintjén teljesítsen. Minden ATI fan azt szajkózta, hogy DX11 így, tesszelátor úgy. Érdekes most amikor vannak végre eredmények akkor meg elvárnák hogy az ember fogja a pofáját és egy rossz szót se szóljon az új kártyákra. A jelenlegi eredményekből kell kiindulni, csak azokról lehet beszélni.

Új hozzászólás Aktív témák