Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz vagner66 #3374 üzenetére

    Én kellemeset csalódtam Alza-ban.

    A Gainward Phantom GS RTX 4090-est hoztam el anno még egy csütörtöki napon, 2 hét múlva keddi napon jeleztem h mégsem kell (nálam nem a kártya cw-zik, hanem a tápom cw-zik tőle, de 3fajta tápom is :)) ), és rá 1 hétre szerdán vittem vissza az önkiszolgáló pultjukon keresztül intézve.

    26 óra elteltével a számlámon volt az eredeti vételár :R

    Két dolog szempontjából "fontosak" a fentiek:

    1. Sok webshopnál csak csomagként feladva veszik vissza a termékeket, aztán rághatod a körmöd h vajon a millás kártya elkallódik-e, mert pl. Magyar Postás értékbiztosítás csak 50ezer Ft-ig van, után elszállnak a szállítási ktg.-ek.

    2. Visszaérkezéstől számítva 14. nap kapod vissza az eredeti vételárat.

    Részemről 2 nagy piros pont Alza-nak, na meg mert kvázi ingyen használhattam a 907ezer Ft-os terméküket 20 napig :B
    (ami így nem 100%-ban igaz, mert igazából tápokkal szórakoztam, h melyiket nem nyivákoltatja vajon, de hát veszett fejsze nyele volt a dolog)

    Lehet ideje lenne elővennem a régi Corsair tápomat, mert gyanúsan nem szereti az EVGA tápjaimat sem a Gainward, sem a mostani Inno3D kártya (oké, ez már teljesen élhető, mert fele olyan hangos sincs, de nah, ennyi pénzért ne cw-zzenek/cwztessenek.
    Ubi82-nek Corsair tápja van, nála bezzeg csendben volt ez a konkrét példány, legalábbis a tápegysége nem cw-zett tőle).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák