Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz JoolsNOS #2360 üzenetére

    Az első körben a hetedik képkocka lement 7fpsre,gondolom még töltött mert a rá következő 2 körben már 30fps volt a minimum...

    (Jobb klikk kép megjelenitése)

    A 256bit az 256bit...mondhat nekem akárki akármit a 970/980 egy felső középkategóriás termék,az ára is mutatja,de ezzel semmi gond...a 290(X) meg a 780(Ti) az más liga

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • HSM

    félisten

    válasz JoolsNOS #2360 üzenetére

    Oké, akkor vegyünk egy jobbféle 780-ast, ami olcsóbb is a 970-nél. A Titán a 6GB ram és a dupla pontosság (üzleti felhasználás) miatt drága.
    A letöltés miatt nem kéne ilyeneket csináljon. Azért van a Load-kép az elején, mert memóriába tölti az adatokat. A 3570k-nek illene azért ennél jobb minimumokat produkálni, bár kizárni nem lehet, hogy kevés volt-e.
    Az a "nagy ritkán beugró" minimum szépen beszaggatta a grafikonod azért... Én inkább szavazok tükörsima 30FPS-re, mint 15 és 60 átlagából 37-re. Persze, kinek mik az igényei.

    (#2361) zack: A minimum-FPS is sokszor megtévesztő. Viszont a grafikon nem hazudik. :R (Azért is szeretem amúgy ezt a Metro-bench-et.)

    (#2362) TTomax: No, így kell ennek kinézni egy felsőkategóriás, százezer forint feletti karin. :R 30 felett végig, beton stabilan, nagyon szép, kedvemre való. :C

    Én is pontosan így gondolom ezt a 256bites dolgot. Ugyanakkor jelenleg a hype mindent elsöpör ezekkel a kártyákkal kapcsolatban, senki nem fogja ezt neked elfogadni... :(

    (#2371) szasanyi: A felszerelt komponenseken múlik. :K Nálam pl. a Giga 290 WF3 olyan síri kuss elektronikusan, rég nem volt ennyire csendes, cicergésmentes karim. :K Elég hasonló komponensekből épít a 970 is, érdemes lehet felírnod a listádra, ha ez fontos.

    (#2377) hpeter10: Tudok róla, most amíg kijön a következő generáció AMD-ből remek áron lehet 290-eseket venni. Ez azoknak jó hír, akik most akarnak venni, én csak bukok rajta a 290-emmel... :DDD

    (#2383) ÁdiBá: Általában azért a prémium termékek tudásban is prémiumok. ;) Persze, válogatott GPU-t nem kapsz, de a simánál jóval erősebb VRM-et igen, amivel egy gyengébb csipből is kihozható a maximum. ;) Persze, vannak prémium termékek, amik csak a burkolatukban és árukban prémiumok, vagy olyanoknak készültek, akik a hűtő LN2-re cserélésével kezdenek, azokat érdemes elkerülni mindennapi használatra, mert csak pénzkidobás. ;)

    (#2385) zack: Pontosan lehet tudni, milyen komponensekből épülnek fel a kártyák, bár kell egy komolyabb elektronikai háttér, hogy tudj vele mit kezdeni. ;) A 290 Vaporokon valóban az elérhető legjobb cuccok vannak. ;)

    (#2399) szasanyi: De legalább érzed, hogy itthon vagy! :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák