Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Üdv mindenkinek.

    Ha minden jól megy, pénteken jön az ASUS Strix GTX 980 OC VGA-m, amit megrendeltem, így én is csatlakozom a klubba. :DDD Őszintén szólva, nehéz döntés volt, mert a GTX 970 árának dupláját kell kicsengetni érte, és nyilván nem lesz 100%-al gyorsabb. De végül, miután elolvastam az összes idevágó cikket, a 3,5 GB VRAM feletti lassulástól kezdve egészen a cicergésig, úgy döntöttem, inkább nem rizikózok.

    Ezt a kártyát minimum három évre fogom venni, és már a Witcher 3 is tutira ki fogja használni a 4 giga ramot. :K Egyedül a cicergés miatt vagyok picit ideges, mert azt olvastam, hogy egyes GTX 980 kártyák is tücsköt játszanak, márpedig ha én is kifogok egy ilyet, kevés eséllyel cserélik ki, mert ugye ez nem garanciás indok. :(

    MOD: Egyébként pontosan milyen is ez a "cicergés" (coil whine)? Mert rákerestem a YouTube-on és találtam is jócskán videót, de akárhogy is fülelek, én nem hallok ki belőlük semmit. :F

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák