Új hozzászólás Aktív témák

  • SSJPeter

    őstag

    Nos szeretnék valamit megosztani, azzal kezdeném, hogy azt hittem hibás a kártyám...de...nem.

    Mielőtt még megkérdezné valaki , nekem minden játékom eredeti, én nem használok tört játékot!!!

    Már 5 napja szívok a Metro 2033 Redux miatt, igazából azt szerettem volna először végig vinni (újra) az új 970-mel, ha már ennyi power van benne, de nem ment...a játék folyamatosan crashelt, az alap max. 2.0 boost az MSI-nél 1329mhz, ilyen órajelen szinte be sem tudtam lépni a játékba, máris kivágott...jó gondoltam akkor nem bírja az órajelet, fasza..levettem 50mhz-vel Ab-ben, nos ez annyit segített, hogy 10-15 percenként vágott ki (display driver nem válaszolt, majd helyreállt hibával), na jó mondom akkor leveszem 1100Mhz-re...semmi változás...
    Na jó, akkor a RAM frekit is lejjebb veszem, levettem 6000-re, crashel, mondom mi a jó ég van itt, amikor egyébként más játékban, tesztben meg se röccent??? Próbáltam Far Cry 3-at ultra, max. max. max.-on, atom sima, felraktam a Far Cry 4-et, éjféltől hajnal 4-ig játszottam, atom stabil, az MSAA-t direkt felraktam 4X-re, pedig azt ultrán már annyira nem bírja, de csak a teszt kedvéért...semmi gond nem volt.
    Akkor jött a 4 órás Valley teszt...4 órás Heaven teszt extreme-en, semmi hiba...

    Akkor rögtön gondoltam, hogy driver gond? Hát az Nvidiánál nem nagyon szokott..hmm, de jó kipróbáltam 4 különféle driverrel...semmi változás....na akkor itt már arra gondoltam, hogy talán a kártya hibás, de csak Metro-ban jön ki...

    Elkezdtem utánaolvasni, hirtelen megtaláltam ezt a fórumot, ahol pont ilyen hibáról beszélgetnek, az egyik szerencsétlen csávó vissza is küldte gariba a kártyáját, és elkezdte szidni, az overclockers.uk-t, hogy azok meg visszaküldtek neki, mert nem tudták reprodukálni a hibát...ők nem találtak rá megoldást úgy nézem...

    Fórum

    A megoldás az alábbi tesztben van leírva...nem hardver hiba, még csak nem is driver, hanem az a rohadt
    Advanced PhsyX a gond, azt kell csak kikapcsolni és akkor meg se röcccen a játék 1329mhz-nsem... :C :W
    Egy bugos játék szerzett nekem 5 rossz napot...elmennek a francba...

    Teszt

    Eddig még tuningot sem tudtam nézni, mert azt hittem már az alap órajelet sem viszi a kártya...bár nagyon gyanús volt, hogy sehol máshol nem volt semmilyen hiba...na hát ennyi...

    Mostantól kezdve nyugodtabban alszom és elkezdhetek végre "Metrozni" és tuningot nézni... :D

    [ Szerkesztve ]

    Let’s go Brandon!

Új hozzászólás Aktív témák