Új hozzászólás Aktív témák

  • SSJPeter

    őstag

    Nos, beléptem a klubba egy MSI GTX 970 Gaming-el.
    Előszóban meg szeretném dicsérni az Nvidia drivereit, amiért ez már a 4. VGA a gépemben a 344.75-ös driver alatt és még csak hozzá sem kellett nyúlnom a géphez (mármint szoftveresen) , minden automatikusan települt és megy magától hibátlanul.

    Másodszor a coil whine témáról annyit szeretnék mondani, hogy kreatív kipróbálós módszerrel vettem a kártyát és a saját fülemmel hallottam azaz, hogy nem hallottam szinte semmit sem a boltban, mégis nálam egy kicsit előjön a CW, de 2D-ben nem, csak 3D-ben és szerencsére nem zavaró módon, mert a hangszigetelt házam még úgyis leszigeteli ezt a zajt ha nem is megy a hangfal.
    Ez kb. ugyanaz a zaj, mint ami a 760-as kártyámból jött, mind1.

    De szerintem a lényeg az, hogy a CW jelenség akkor nagyban függ a hardveres környezettől főleg gondolom a táptól...tehát akinek elviselhetetlenül cicereg esetleg a kártyája, az megpróbálkozhat egy táp cserével.

    Érdekes, hogy a boltban gagyibb táppal próbálták ki az enyémhez képest, mégis nálam hangosabb, de valószínűleg más hardvernek, főleg talán az alaplapnak is köze lehet hozzá.

    Nos összességében egyelőre elégedett vagyok, játszok kicsit és meglátjuk, de jónak tűnik a cucc.
    Tuningolni nem fogom, full HD-ban nekem felesleges.

    (#10626) Asbee:
    Lehet, hogy majd én is megnézem, esetleg egy kicsit később. :)
    Amúgy köszi. :R

    [ Szerkesztve ]

    Let’s go Brandon!

Új hozzászólás Aktív témák