Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blu79

    addikt

    válasz fogirobi #678 üzenetére

    - szia, Grat :C , és milyen egy 560 Ti után? , én megmondom őszintén hogy nekem az R9 270X DC2T csalódás volt picit az 560 Ti után, nagyobb teljesítményre számítottam, egyébként jól mutat a gépedben , a többi cucchoz képest :D

    ¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

  • Imre921

    tag

    válasz fogirobi #678 üzenetére

    Mint egy hosszú fárasztó munkanap után egy hideg sör és egy meleg punci :) 560Ti felett picit eljárt az idő már :D

  • fogirobi

    senior tag

    válasz fogirobi #678 üzenetére

    Nah végre sikerült tesztelgetni a kártyát. Nekem eddig nagyon bejön, pozitívan csalódtam!
    Mielőtt írnék bármit is, azt tudni kell, hogy én 60 FPS-el szeretek játszani FHD-ban, az alatt már számomra zavaróan döcög a játék.

    Battlefield 4:
    560TI: high-medium beállításon, sőt volt olyan is ami lowon volt, élsimítás nélkül ment 60 FPS-el 64 fős mapokon, néha beesett 50-re.
    960: Ultrán minden, 2xMSAA, Ambient occlusion: HBAO, tehát minden maxon az élsimitást kivéve és vajsimán fut 60 FPS-el a 64 fős mapokon, nagy akciózás közben beesik nagyon ritkán 55-re, de egyáltalán nem zavaró.
    Far Cry 4:
    560TI: Minden lowon, minden kikapcsolva, 35-50 FPS, számomra játszhatatlan volt.
    960: Very High-on, 1-2 beállítás High-ra, medium-ra levéve, élsimítással stabil 60 FPS, itt is nagy akciózás közben leesik néha 55-re, (Kicsit szórakozni kellett a beállításokkal, hogy stabil 60 FPS-el tudjak játszani, de még így is elég magas beállításokon hozza a 60-at).
    Dying Light:
    560TI: Lowon 45-55 FPS, szintén játszhatatlan volt.
    960: Minden maxon, View Distance lehúzva teljesen, Ambient Occlusion és HBAO kikapcsolva, így hozta a 60 FPS-t, viszont indokolatlanul leesik sokszor az FPS 50-re, ami nagyon zavaró. Kipróbáltam lowon, mindent kikapcsolva és ugyanezt csinálja. Kicsit utánaolvastam és mindenhol szidták hogy el lett cseszve az optimalizáció, szóval ezt nyugodtan be lehet tudni a játék hibájának.

    Melegedés szempontjából, 95-99%-on pörgött a VGA huzamosabb ideig, de 59 fok felé nem ment a hőmérséklete.
    Én teljesen meg vagyok vele elégedve, nem is vártam ennél többet, amire számítottam azt kaptam, 560 TI után számomra nagy előrelépés.
    Remélem tudtam segíteni annak aki esetleg egy 960-as vásárlásán töri a fejét. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák