Új hozzászólás Aktív témák

  • #58000384

    törölt tag

    válasz Eagle25 #1352 üzenetére

    Szia!

    Mivel az Nvidia azt mondja, ezért igen valószínű, hogy tényleg 60W-ot fogyaszt, ezeknek a kártyáknak az alacsony fogyasztás az egyik előnyük. Én mindenesetre nem böktem rá a gépet fogyasztásmérőre, hogy igazolni tudjam, de elhiszem (meg a tesztek is).
    Annak idején nekem is azt mondták, hogy az 1 GB memória elég egy monitorra, és nekem nincs is ilyen téren gondom vele.
    A stream processzor teljesítménye gyengébb CPU mellett jön elő jobban, meg a Maxwell-nél ez máshogy is működik valahogy, de ezt nem nagyon tudom, valaki biztos tud segíteni.
    Szerintem az alaplapodnak semmi gondja nem lesz vele, ez nem egy 780, a lényeg a legalább 400W-os minőségi táp.
    A kártya 128 bites, ha jobb kell, akkor 760-tól felfelé keresgélj, de az ár több, mint a duplája lesz. De felesleges több ebben a kategóriában, ez a sávszélesség még elég 2 GB VRAM-nak is. Esetleg fullHD feletti felbontáshoz érdemes a 2 gigás változat.

    És a lényeg: ha ennél jobb kártya kell, ami Nvidia, akkor duplázd meg az erre fordítandó összeget, és kapsz egy jóval erősebb 760-at.

Új hozzászólás Aktív témák