Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz Vigneau #876 üzenetére

    Max tuningot most akartam nézni de 950-nél lefagy a heaven 2.0 :(
    Meg kell néznem a bios-t mert lehet, hogy csak 1.00v-ot kap a GPU.

    Gari téma pontosan így van. Ha eladod eldöntheted, hogy vállalod-e a gariztatást az utánad következő (második) (aztán a 3. majd 4., 5., x-edik tulaj is a nyakadra fog mászni mert neki azt mondta a kisjózsi, hogy nálad lehet gariztatni ezt a kártyát, mert ő megsütötte vizesblokkal és tudja hogy evga = 10 év gari és ajándék meztelen csaj.) tulajnak vagy sem. Ha ezt nem akarod akkor gari nélküli kártyaként adod el. Én az utóbbit szoktam választani ésszerű okokból. ;)

    Nyilván nem véletlenül van ez így kitalálva. Azért evga sem hülye hogy a 10 év garit bárki érvényesítheti! Képzeld csak el hány 8800GTX és ULTRA kerülne manapság garanciális cserére hozzájuk ha át lehetne ruházni. :DDD Ezért van úgy kitalálva, hogy beregisztrálod a saját profilod alá, és ha kiregisztárold eladáskor akkor már nem lehet újra reg-elni ugyan azt a kártyát. Én nem regeltem ki egyiket sem. :DDD Ott gyüjtöm őket a profilomban. :DDD

    Garanciális igény benyújtásakor ki kell töltened egy online hibalapot amit elbírálnak (nálam ez kevesebb mint 24 óra alatt megtörtént) és ha ez megvan akkor emailben kapsz egy kódszámot amit jól láthatóan rá kell írni a postacsomagra a cím fölé. És ha ez nem lenne elég, ráadásúl még baromi gyorsnak is kell lenned, mert onnantól kezdve, hogy megkaptad a kódot 14 munkanap áll a rendelkezésedre, hogy meg is érkezzen hozzájuk a hibás kártya. Én okosan időzítettem a hibalap kitöltését és szerencsére másnapra meg is küldték a kódot így még aznap küldtem is ki budapestről a csomagot ami 8-10 nap alatt ért Californiába. Mákos volt a dolog. :DDD Szó nélkül cserélték pedig a hűtőt is leszedtem egyszer, hogy újrapasztázzam. Egy ugyan olyan, használt de tökéletesen működő cserekártyát küldtek, fehér dobozban.
    Szóval ezt a baromi bonyolult folyamatot lehetetlen egy idegennel emailen keresztűl levezényelni, mondjuk úgy hogy megküldöd neki a kódot és majd ő kipostázza te pedig átírod a profilodban a postacímedet az ő postacímére. Áhhh :( Azok után hogy itt PH!-n az apróhirdetésem szövegét nem olvassák el az emberek és hiába írok le háromszor valamit nagybetűkkel kiemelve, aláhúzva. Kizárt, hogy sikerüljön vagy, hogy ne legyen belőle aztán anyázás. :(

    Én egyszer megpróbáltam azt, hogy mikor eladtam, megmondtam annak aki tőlem megvette, hogy az ő számára vállalom a garanciás ügyintézést ha akarja és ezt bekalkulálom az árba, ami plusz 10K. Ha nem akarja akkor sima garancia nélküli, megkímélt kártyát kap jó áron. Elmondtam neki 3szor egymás után, hogy ha kell neki a 10 év gari, akkor az csak az ő számára áll és ha eladja akkor garancia nélküli kártyaként adja el! De persze ez a szóbeli üzenet sem hullott termékeny talajra. :( Rá kellett szolnom az illetőre mikor már hirdette nagybetűs 10 év EVGA gari szöveggel, hogy legyen szíves vegye le a szöveget mert ez a kártya nem garis és ne említse senkinek hogy én voltam az első tulaj. Szóval a legegyszerűbb ha gari nélküliként adja tovább az ember.

    Ha valaki EVGA-t akar és 10 év garit akkor az szülessen vagy költözzön az USÁ ba és vásároljon közvetlenűl evga.comról vagy neweggről vagy tigerdirectről. Van itthon egy masszív urban legend azzal kapcsolatban hogy EVGA = 10 év gari. Na most vezettem le először és utoljára, hogy ez miért hülyeség. ;)

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák