Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz Dyingsoul #537 üzenetére

    Jah, azért írtam very highot csak, mert pl Rise-nál nincs is ultra azt hiszem és ha nem tévedek GTAV-nél is a legtöbb beállításnál a Very high volt a maximum. Így feltoltam maxra és custom lett, mert mondjuk két effekt visszább volt véve, meg ilyesmi, de highon felül volt bőven, tomb raidernél biztosan. Szal simán lehetett nézni, hasonlítani és meglepő az eredmény. Hogy ahhoz képest, meg ha az arányokat nézed nem volt annyival kevesebb fps-em mint amennyivel "kellett volna".

    BiP: Azért az már nagy gond, ha egy ilyen kártyánál, még azzal kell foglalkozni, szöszmitélni hogy játszhatóra beállítsd, szerintem. Főleg hogy 1080p felbontásról beszélünk, vagyis én arra értem ezeket. De persze úgyis meglátjuk remélhetőleg, hamarosan az értékeket - csak aztán ne hogy hoppanjunk.

    oAcido: Na igen, pont az a 4k-s érték volt egy vicc, szerintem. 25 fps? WTF. Ráadásul nem is húú de nagy grafika van ott a GTA5-nél, popup s*artenger az egész. Ami szerintem reális lenne 4K-nál (!) egy ilyen kártyát nézve, 1 monitoron stb. hogy simán hozna egy stabil 50, de inkább 60fps-t (sőt utóbbit mindenképp, hisz ne vicceljünk már, már csak a monitorok miatt is - igaz 4k nál sok csak 30Hz, ha nem tévedek) - aztán több éves játékról beszélünk. Az igaz hogy lehet nem legprofibban optimalizált és megenné a lehet 2 év múlva megjelenő videokártyát is, de na... (Szerk.: Na meg ha már 4K, kell az SLI-nek és a többkártyás rendszernek is piacnak lennie, másképp még ilyen kártyákból se vennének 2-t sokan ;]
    Aztán az alap, a kis 1080p felbontás, ami tényleg annyira semmi extra sok éve, hogy semminek se nevezhető, ott is hozott ilyen 75-t. Kenje a hajára :D - De lehet az a baj, hogy a 8x MSAA-val és társaival még mindig nem tudnak mit kezdeni - nem mintha annyira nagy szám lenne látványilag mindig - hogy annyit le is vegyen a "teljesítményből" főleg a GTA5-nél. a RotT-nél a 4x MSAAnak jobban volt látszatja, mint a "ratyi" gta-ban a 8-nak. Persze ez már kicsit trollkodás, de lehetne egy kicsit odaverősebb az alap 1080p cucc, függetlenül attól hogy most Ultra vagy nem (plussz nem is akkora szenzáció az ultra sok esetben, mint ahogy azt a szó sugallaná - ergo különbség sincs gyakran számottevően v. high és u. közt - de ez most lényegtelen is : d)
    A 960-om meg nyilván bereccsene mint a szar 4K-n, de nem is ott "teszteltem" vagy hasonlítottam - egyébként SW Battleforintba 125%-os resolution scalet még elég jól bírta: d

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák