Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Raymond #29640 üzenetére

    Most körbejárogattam a témát és agyonfeszelve a 2025-öt tudja tartani,míg csak a powerlimit kopp és leheletnyi órajel oc-val 2012-őt tartja.Sajnos a 63 fokot pont eléri,ezért dob le.Nem tudom az alulfesz menne e neki,mert ahogy látom marha mód kicentizték a feszeket.Lehet rádobom a 240-es aio-t,csakaz a vicc,hogy míg a 980ti-nél vagy 110 mhz-t jelentett a felhelyezése addig itt szerintem tartani tudná a 2050-et (ezt a karit 50 fok alatt tartaná).
    Mondjuk látom ennek a karinak a szépségét,mert out of the box majdnem maxon kapar,a finomhangolás alig hoz valami,full laikusként használhatod,míg a 980ti-t igen csak át lehetett formálni és sokat is hozott,de egy kicsit érteni kellett hozzá.A Vegához meg kb mérnöknek kell lenni.
    Inkább a memória ami kicsit csalódás.Úgy 5400-ra számítottam,de most perpill 5275-ön stabilnak mondható (bár még próbálkozok).

    propetya85 : Egy olyan céget nem fogok szívatni ilyesmivel aki kb ingyen és bérmentve tesztelgeti az alkatrészeimet,nem tudtam lehetetlent kérni tőlük,mindíg példásan intézték a garis ügyeimet és volt,hogy zsebből penelték az alkatrész,mert olyan sunyi hibája volt amit nem tudtunk bizonyítani (First Computer).Én ettől hálásabb fajta vagyok :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák