Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Locutus #10757 üzenetére

    Nekem vót olyan házam :DD Se oldallapok, se semmi.

    Csak be volt tolva az egész a gardróbba, nem látszódott semmi, azért sem érdekelt az esztétikum. Amikor vettem bele valamit, csak mindig hozzá toldoztam és kész, nem csavarozgattam semmit. Megjegyzem sosem volt gondom a hűtéssel, még annyi sem mint most :W
    Ez az ára a szépségnek :(
    Most meg kínlódik az ember, hogy szép is legyen, ne is legyen forró.

    Mellesleg most nézem a GTX480-as képeimet, az a megoldás miért nem játszik az új VGAknál, hogy a feteket a ramokat és az egész nyákot befedik egy hűtőbordás lappal, és arra pakolják a ventit?

    A hátuljára mi a rossebnek a fémlap? Oké, hogy merevít, de akkor nem lenne hasznosabb az aljára tenni? :U
    De én ugye hozzá nem értő kókányoló vagyok, nem mérnök, meg tudja a rosseb kiket alkalmaznak az nVidiánál. De ha bevált a szintén kb 300W-ot zabáló GTX480-nál, akkor mondjuk a 980Ti-nél, meg az 1080-nál miért nem oké? :F

    Mellesleg hogy mondod az M2-es SSD-t a gyári hűtőjével a VGAnak nekem is 50°C fölé ment, amióta víz van rajta, illetve a Kraken G10, azóta megmarad annyin mint a másik SSD 35°C körül.... és nekem pont a VGA és a CPU között van :(

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák