Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz fsb1000 #2020 üzenetére

    Most már frankón kezdesz kiborítani... :F :(((

    "Szerintem át kéne gondolni mielött túl hírtelen leírsz valamit."

    #2016-os hsz-ed ami nekem címeztél az általam írt #2015-re :

    "hehe.... jó, visszaolvasok.
    légyszi segits már, melyik hsz-t olvassam el, amiből kiderül, hogy ki és milyen módszerrel állapította meg, hogy egyértelműen GPU okozza a hibát.
    Én nem találok ilyet.
    A magyarországi szervizes sem fogja tudni, csak a tapasztalatára hagyatkozik majd.
    Bedugja egy lapba és vagy elindul vagy nem, aztán futtat rajta néhány - szerinte megfelelő - progit és inkább szubjektív módon eldönti, hogy vissza meri venni vagy sem.
    Vagy gondolod, hogy az importőr szervizesei kapnak műszaki leírást, képzést és berendezést egy ilyen ritka kártya beméréséhez?
    Ugyanmár.... a kedves felhasználó sem tudja konkrétan, mi meg csak találgatunk a neten kersztül. Ilyen-olyan tippeket adunk, amiket mi is végigjátszanánk adott esetben.
    Mi mást tehetnénk?"

    Erre én:

    "Amit meg a szervízesekről írtál végképp nem értem hogy jön a tuninghoz, és a Furmark-hoz"

    Erre te:

    "A széria hibát és a szervíz dolgot pedig nem westlake problémájára írtam, hanem Rusher VGA gondjaira.
    Nézd meg melyik hsz-re reagáltam -> Pigatt(2000) az meg épp elvezet Rusher(1982) hsz-éhez."

    A te hsz-edből honnan következik, hogy te éppen kinek a 20 hsz-el ezelőtti irományára reagálsz?? :( westlake tuning problémájáról volt szó, amire te is válaszoltál hsz szerint, majd még ezek után te akarod megmondani nekem a tutit ("Szerintem át kéne gondolni mielött túl hírtelen leírsz valamit"), amikor én csak annyit észrevételeztem, hogy érthetetlen a hsz-ed második fele. Mellesleg olyan szó nincs hogy "kéne", csak olyan van hogy "kellene".
    Egyébként meg a továbbiakban nem óhajtok reagálni a hsz-eidre, kérlek, ez legyen kölcsönös. Nincs kedvem fél oldalon off-ba taglalni, ha nincs logikai érzéked ahhoz, hogy "odabiggyeszd" a hsz-ed közepétől azt a nevet, vagy azt a hsz számot akinek a mondandód második fele szól. :(
    Remélem ez a hsz érthető volt, neked is hasonló logikával kellene írnod.

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák