Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Játékos #775 üzenetére

    Tényleg mindegy. Kár foglalkozni az egésszel. Tényleg nem tud az ember mit csinálni az ilyen ügyeskedőkkel, kitermelt egy-két ilyen embert ez a társadalom. Ha jó a GTX-re a blokkod, akkor megkérdezem az eVGA-sokat, hátha lehet tenni valami GTS->GTX ügyben.

    Én is adtam már oda telefont kikódolni embernek, az meg lelépett vele. Aztán megtaláltam másik hirdetését, csőbe húztam, egy internet kávézóban találkoztam vele. Bebiztosított, hogy itt a haverja a biztonsági ember és meg se próbáljak kekeckedni vele. Négy fogát vertem ki és az álkapcsa elrepedt. A biztonsági őr ezek után le sem sz@rta az egészet. Aztán volt arra esze, hogy a tőlem ellopott telefon IMEI-e alapján kinyomoztatta a szerződésem, és feljelentett. De én öt évig voltam a rendőrségnél, és megtudtam a jegyzőkönyvből a címét. Meglátogattuk a barátaimmal, és mivel testi sértés feljelentést nem lehet visszavonni, ezért inkább nem jött el a szembesítésre és nem is láttam azóta.
    Én meg mentem közmunkára :D

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák