Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz KillHates #4200 üzenetére

    Ez a lap egy kalap meleg fingot se ér. De az tény hogy gyönyörű a doboz, és sok hozzá a körítés! :U
    2 jó dolog jár hozzá, amit megtartottam és a nélkül adtam el.2db hátlapi 2portos SATA kivezetés, amiből 1-et használok is jelenleg....Aki sokat mozgat nagy állományokat és nincs már helye betenni egy rack-et annak iszonyat hasznos.Külön meg ha megvennéd kurva drága lehet egy ilyen kivezetés.
    De még mindig azt mondom, a lap legyen jó, a körítés meg legyen mellékes. A Maximus-nál viszont ezt jól összhangba hozták. Szép doboz, sok kiegészítő, jó lap. :K :C Nem is kell jó darabig másik lap, annyira elégedett vagyok. :B Most úgy áll a dolog hogy jövő év márciusig nem hinném hogy cserélnék bármit is a gépben.Minden jó, és mindennel elégedett vagyok, ami igen ritka. Ilyenkor nem szabad hozzányúlni, és felborítani az egységet.Ezt már megtanultam. :DDD

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák