Új hozzászólás Aktív témák

  • Anthony28

    őstag

    válasz PPeter #183 üzenetére

    Ez az okoskodás/fontoskodás kezd máá a agyamra menni.De komolyan. :W
    Azt nem értem ez miért csak a G80 topikra vonatkozik a fórumszabályzat? :(
    A 3870 topikba kislányka nick-en írogatott egy fórumozó majd még azt is közölte hogy meleg.Ott nem kell ritkítani? Csak a G80-ba? Oké értem...te elmentél és kemény férfi voltál beköptél minket, majd jöttek és moderáltak.Kurva sok topikba láttam nem kevés off-ot.Ott miért nem ritkítanak?
    Nem akarok az "arcodba mászni" de azért csak így face to face megkérdezném tőled hogy mit vársz?Idejöttél egy olyan topikba ami a G80-asok baráti köre, úgy hogy G92-es kártyád van, de ez még így oké lenne.De barátnak szerintem senki se nevezne innen téged szóval kurvára nem értem amit itt csinálsz mert neked köszönhetjük hogy ide lettünk száműzve! :((( :((( Mert neked jelezned kellett a moderátoroknak hogy jöjjenek.Ezek után a témát lezártuk.Majd alakul itt gy baráti kör ahová ellátogatsz és megmagyarázod mit miért tettél...egyébként ha már valaki magyarázkodik az régen rossz, mert azzal ki is állítja a saját bizonyítványát a történtekkel kapcsolatban.Ezek után ez sem elég, elkezdesz a fórum szabályzatról hablatyolni.Ez kit érdekel?Itt megmondom neked őszintén szreintem mindenki lefossa.Ez egy ilyen topik.Azt csinálunk itt amit akarunk.Remélem a burkolt célzásokból azért megértettél valamit. :U

    Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

Új hozzászólás Aktív témák