Új hozzászólás Aktív témák

  • PPeter

    addikt

    válasz KillHates #147 üzenetére

    Nekem nem nyílt volna ki a zsebemben semmilyen a bicska, én gyakorló moderátor vagyok, töröltem és bannoltam már eleget :DDD (van is "jó" hírnevem ennek köszönhetően), megértem a moderátorokat, házigazdákat. És még csak "zöld" sem vagyok, mivel az igényeim és a kínálat alapján veszek aktuális (általában csúcskategóriás) kártyát, ami felőlem lehet ATI, Nvidia, vagy bármi más. A stúdiós gépeimben például a mai napig Matrox Parhelia kártyák vannak, mert oda az a legjobb (két monitor + preview felállásra), szívás is volt olyan konfigurációkat összerakni tavaly, hogy gyorsak is legyenek (Core2 Duo) de a régi AGP-s Parheliák is menjenek bennük, valamint a Canopus professzionális szerkesztőkártyák is jól működjenek az alaplapokban. :D A hamis kártya miatt sem azért szóltam, mert valamelyik (zöld vagy piros) oldalnak ciki, hanem mert előre láttam, hogy a sok agyas mit fog rá reagálni. Persze lehet, hogy pont ettől szabadult el a pokol, ez már csak ilyen - én sem vagyok hibátlan (szar is lenne).

    [ Szerkesztve ]

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Új hozzászólás Aktív témák