Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz TFSi #1006 üzenetére

    Nos nekik nem is okoz ez annyira gondot, de a nagy többség nem geek, és ebből adódóan ez általános elvárás is, hogy amiből lehet, honosított verziót mutasson az ember. Két hazai példát mondanék mindjárt, az egyik az egy szoftver, a másik pedig egy honlap.

    BitDefender: Idehaza baromira hanyagolva van, és nem feltétlen csak azért, mert román, a többség nem is tudja, hogy az, meg nem is érdekli, ettől függetlenül nem előnyére befolyásolja a hazai statisztikáit a dolog, de a lényeg, hogy nem tud magyarul. A fórumon lévő BitDefender topic-ok haldokolnak.

    Pedig a Bitdefender egy nagyon jó program, sokan egy jól árazott Kaspersky-nek hívják.

    Facebook: Amikor én csatlakoztam a Facebookhoz 2006-ban, még 40 000 magyar használta csupán. Az iWiW meg a fénykorát élte, és ezért is sikerült az utóbbit 1 milliárd Ft-ért értékesíteni. Aztán váratlanul bevezették a magyar nyelvet a Facebookra, és ma már a hazai háló lényegében csak stagnál - jó esetben, egyébként hanyatlik - a Facebooknak pedig több magyar tagja van már mint az iWiW-nek a csúcson volt.

    De szóval értem én amit mondasz, de hidd el, ilyen termék esetében sokan ki lennének akadva az angol nyelvű ábráktól :)

    Amúgy lehet,hogy lesz Kaspersky licencem (is) :R

Új hozzászólás Aktív témák