Új hozzászólás Aktív témák

  • SohaRobi

    csendes tag

    Össze sem lehet hasonlítani a két telót. Nem akarom szidni a 6280-at, mert amíg működött SZERETTEM. DE!
    Ma az N73-mal egy gombnyomással felléptem az internetre, ott egy fizetős oldalon a kreditkártyámmal feltöltöttem a prepaid kártyám mindenféle gond nélkül, pillanatok alatt....
    Mindezt Siófokon a BEACH HOUSE-n. Tudom nem újdonság, de nem az OPERÁval csináltam, hanem a gyárilag feltett progival. Rohadt jól adja vissza az internetoldalakat, ami nekem piszokúl tetszik, hiszen az interneten dolgozom. Nekem már ezért megérte. BájBÁj Laptop. Istenigazából nagyon nem gyötörtem a gépet, de van benne vírusíró is, ilyet még nem láttam. (persze lehet hogy le vagyok maradva) Csináltam fotót is a strandon, nagyon jól sikerült, készült éjszaka is vakuval... azt inkább hagyjuk. Az MP3-as csenghangokat 3D-ben, mindenfée úsztatással is meg lehet szólaltatni, szépen, tisztán szól, és jó hangosan. Amin meglepődtem az az, hogy mikor a feleségem felhívott nem csak a csenghang szólt, hanem géphangon a nevét is felolvasta a telefon, ami egy kicsit gáz volt a cukrászdában, mivel a névjegyzékben [Moderálva. Mellőzzük a hasonló szavak használatát. Köszönöm. Viktor0610] -ként szerepel.... :DDD
    A fene tudja. Egy hét múlva öbbet tudnék írni most még csak udvarlunk egymással, párszor még a menüben is elakadok. Ja. Videófelvételt a 6280al és evvel is csak a telón keresztűl néztem vissza, ÉN NEM LÁTTAM küülönbséget.
    Jó éjt. ;)

    [Szerkesztve]

    Mostakkorilyenkorakkormivanilyenkor?

Új hozzászólás Aktív témák