Új hozzászólás Aktív témák

  • pdave

    aktív tag

    válasz Athos07 #23 üzenetére

    na akkor:

    az mp3 tényleg egy fos, úgy szól a gyári fülhallgatón kb, mintha kihangosítanád a telefonon. mmc-m nincs, én is mostanában akarok venni, sztem nem jó a 3 voltos, de nem vagyok benne biztos. a kaszni az nyökög rendesen, plusz az illesztési hézagok is olyanok mint egy törés után szarul összerakott autón, ennek ellenére valamiért mégis minőségi benyomást kelt. amíg képeken láttam nem tetszett annyira. lassúnak lassú, 7.0 symbian, bár ezt gondolom tudjátok. ki tudtam már akasztani egy párszor :) annyira azért nem élvezhetetlen, engem inkább a kamera lassúsága bosszant. ellenben nagyon jó képeket lehet vele készíteni, csak a szokásos mobilkameráknál fellépő fényviszonyokra való érzékenység van jelen. meg azért lehetne néhány opció a kameránál, mer amúgy elég szegényes. hogy 6630-hoz képest milyen a képe, én csak itt a tesztnél láttam azzal készült képeket, sztem van olyan jó. szerintem.
    amúgy teljesen meg vagyok vele elégedve, ez az első symbianos telcsim de nagyon zsír. a fent említett hibákat leszámítva nem nagyon tudok belekötni semmibe, plusz kellemes meglepetés volt, hogy közepes használat mellett 3 napig bírja az aksi.

    https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

Új hozzászólás Aktív témák