Keresés

Aktív témák

  • I_Am

    veterán

    válasz Lirion #22140 üzenetére

    Erőszak?

    Nem lesz semmilyen erőszak csak kicsit kezd már úgymond idegelni a stílusod amit másokkal szemben megütsz.

    De a legfőbb bajom az, hogy csak itt van ilyen stlíusod, mert azt már észrevettem, hogy irl tuti nem ilyen vagy.

    És nem szeretem a megjátszós kis paprikajancsikat.

    Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Kidus #22149 üzenetére

    Csak addig állitottam vissza az utolsó hozzászólásom, amig Lirion olvassa, aztán megy a levesbe vissza. ;)

    szerk: amugy rettentő szar napon volt, az elmúlt pár nap is hasonló volt. Látszik, hogy mennyire vagyok hirtelen haragú még ilyenkor is. :))

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Cs.Orsolya #22152 üzenetére

    Remélem azért az esküvőre meghívtok. :))

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz orbano #22167 üzenetére

    Én inkább egy jó szájkaratéra tippelnék, jó sok poénnal. ;)

    Látod már most előre azt hiszed, hogy verekednék tehát a metakommunikáció hiánya és a határozott fellépés Veled szemben is azt mutatja mégsem annyira jó az a könyv mint amilyennek hiszed, mert máris kvázi "visszavonulót" fújtál azzal, hogy irl biztos meg akarnálak verni. Egy jobb napomon nem tudnál olyan dumát lenyomni amire ne tudnék rátenni egy lapáttal és leoltani vele ezt garantálom. :D

    De mint már sokszor, erre soha nem kerülhet sor, mert irl nem találkozunk. Amugy egyszer úgy elvinnélek megnézni mihez kezdesz az én általam ismert lánytársasággal. Lehet újra elkezdhetnéd olvasni a methodot mit értelmeztél rosszul benne... :D

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz whitezo88 #22221 üzenetére

    Buktad a csajt!

    Ha Neked sír, hogy miért nincs normális kapcsolata, akkor Veled már nem is lesz. ;)

    Ne osztogass tanácsokat Neki, ha akarsz még egyáltalán Tőle valami komolyabbat. Most kell a hátra arc. És vagy jön Ő, vagy megkíméled magad sok kellemetlenségtől és csalódottságtól.
    Mondjuk ez nagyban függ attól is, kaptál-e már elég pofont ahoz, hogy ilyenkor előtérbe tudd helyezni a saját lelki biztonságod és jövőd egy kedves nő lelkével szemben.

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz proof88 #22503 üzenetére

    Miért lenne veszélyes hely? :F

    Ne hülyítsd már szegény srácot. :)

    Marhajókat lehet sétálni esténként és most hogy itt a jóidő is meg a sulinak is lassan vége, meg vizsgaidőszak egyre több fiatal jár ki. Szerintem nyáron a leg"feelingesebb" a Margitsziget. Mi van mikor egy buli után 20-an, 30-an is kimegyünk a játszótérre még kicsit ökörködni, beszélgetni.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz proof88 #22509 üzenetére

    Jaaa! Ne is mond, azok a padok... :))
    (be vannak kenve valami ragasztóval :D)

    Volt már, hogy azt mondtam a hölgyeménynek, hogy most vagy befejezzük amit "elkezdtünk" vagy nagyon gyorsan hagyjuk abba és irány haza. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz frame>24 #22530 üzenetére

    Otthon igen. :D

    Az nem az az alkalom volt és nem az a leányzó akiről elmondhatom, hogy megvolt a Margitszigeten. :D
    Mondtam is Neki, ha nem farmerba jön aznap este, akkor... :))

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz fordfairlane #22538 üzenetére

    Időzítő a telefonon? És ha van is és be is van állítva, akkor miért hagyta figyelmen kívül? :D

    Felelőtlen fiatalok, mit képzelnek magukról! :D

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz runner 125 #22849 üzenetére

    :DD

    Nyert ügyed van. ;) Innentől már csak hatalmas nagy marhasággal bukhatod el a dolgot. :)

    Én meg ma fogom kidobni a "Ő"-t. :))

    (vagyis már most éjjel elkezdődött, de túl fáradt voltam és a gondolataim sem volt kedvem összeszedni, inkább pihentem, majd ma ha keres és talizunk.... Ha talizunk, akkor. Ha nem akkor meg észrevette magától is, hogy öreg vagyok már játékszernek és nem szeretem a felszínességet)

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Leeza #22854 üzenetére

    Most őszintén, ha szomorkodom akkor jobb lesz nekem?

    Tudod a 3-ik X-en túl már kicsit másképpen áll az ember a dolgokhoz. Megtanultam, hogy azért mert valami nem úgy sül el az életemben ahogyan szeretném még nem ok a szomorkodásra, mert azzal csak az esetleges utána következő jó dolgoktól rabolom el az időt. :) És hiába nagyŐ, vagy sem, ha elég, akkor elég. Már nem az a kis 20 éves pincsi vagyok, aki végtelenül és naivan hiszi, hogy változhatnak dolgok, ha kitartó. Természetesen az élet egyéb területein kitartó vagyok, de ilyen helyzetekben már nem. Nincs szükségem nyüglődésre, 2 csodálatos hét után a bizonytalanságra. (és ezt játszuk már több mint 3 hónapja, tehát ha azt vesszük még igy is adtam sok-sok lehetséget) Érdekes, hogy amikor előzőleg volt ilyen bizonytalanság és mondtam, hogy LCSB és elkezdtem csajozni, akkor féltékeny volt, meg egyből tudott jönni. Ez volt 3 hete...
    Mára azért vett ki szabit, hogy együtt legyünk, erre tegnap este megint kezdi a hülyeségeit, hogy lehet visszáb vesz pár lépéssel. Na itt mondtam Neki, hogy nem kell visszább vennie egy lépést sem, mert mostantól nincs kivel szemben vissza vennie, befordultam és aludtam. És akármennyire is foglalkoztat most a dolog, estére leszervezek egy randit és inkább lemegyek White Party-ra (ahova amúgy az életbe be nem tenném a lábam, de ma este az az egyetlen zenés, táncos szórakozási lehetőség ami a legnormálisabb)

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Kidus #23069 üzenetére

    be :P

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Lirion #23317 üzenetére

    Vagy azok mennek bele, akik érzelmi alapon választanak párt maguknak?

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz annulus #23428 üzenetére

    Smink nélkül

    Amugy nem kicsit vagyok ám boldog. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz annulus #23434 üzenetére

    ps csak a rajzosítás, no smink tényleg. :)

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Lirion #23519 üzenetére

    Végül is csak a legfontosabbat nem írtad le. :))

    De azt hiszem az a Te szótáradban nem is nagyon szerepel még. :) Súgjak vagy rájössz magadtól is? :P

    (őszinteség)

    De emellett a jól olvasottság is legalább annyira fontos, mint az ugyancsak kihagyott ápoltság, kultúrált megjelenés, legyen akár sportos, vagy elegáns. (szerintem ha mindekettő megvan az a legjobb, mert nem egysíkú az öltözködése valakinek)

    Az őszinteség mellett számomra a legfontosabb például a figyelem, hogy nem csak jelen vagyok adott időben adott helyen valakivel, hanem figyelek is Rá.

    Majd ha idősebb nőkkel is foglalkozol lehet rádöbbensz, hogy például igen sok nő elsőnek a kezeid nézi meg, valamint elég sokan emelett a cipődet. Sokat elárul ez a két dolog Rólad, csak még fiatal és tapasztalatlan vagy, hogy belásd mások igazát. ;) Csak manapság már nem 22-23 éves korára lesz valaki érett női gondolkodású emberegyed, hanem közel a 30-hoz. :D

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz tibi666 #23543 üzenetére

    Én és kedvesem tegnap néztük meg a Nász Ajánlat című vígjátékot.

    Abban tipikusan ugyanez a példa van kicsit boncolgatva, hogy a gazdag és sikeres nők miért vannak egyedül, vagy egy bunkó parasztal. Mert a normális pasi nem meri bevállalni, hogy foglalkozik velük, nem elég kitartó melléjük és nem érzi elég férfiasnak magát egy ilyen nő mellett. Pedig hidd el, Ők is ugyanugy dorombolnak, ha van férfi akinek lehet. Azért van valószínű azzal a bunkóval, mert Ő az a fajta típus, akit nem az érdekel, hogy mit ért el a nő, hanem az, hogy Ő mit kezdjen Vele. ;)

    Tudod ha félre tudod tenni azt, hogy ki vagy és hol a helyed, valamint azt, hogy a másik fél kicsoda és mit dolgozik, mit ért el és tisztán csak a személyét nézed majd, olyan sikereket érhetsz el a nőknél, hogy el sem hiszed. ;)

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Nimrod #23546 üzenetére

    Tudtam, hogy idézőjelbe kellett volna tennem. Mármint ki vagy pozicionálisan az élet területén. Te mit értél el, mivel foglalkozol, stb.

    Mert nem ez a lényeg, véleményem szerint az igazi (igaz) kapcsolatok nem ezen a szinten dőlnek el. :)

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Nimrod #23549 üzenetére

    Megint nem értesz.

    Semmilyen ki ha én nem.

    Hanem only én, tisztán csak én, aki vagyok, kívül, belül és mit akarok egy nőtől kívül belül. :)

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Nimrod #23551 üzenetére

    Mert félre is kell. Ezt csak tanulni lehet és sosem késő. :)
    (Engem sok ember ismer névről és sok személyesen is. Büszke lehetnék arra, hogy sokan szeretik azt amit, és ahogyan csinálok jelenleg, de mégsem teszem. Marhára jó érzéssel tölt el, de sohasem fog a fejembe szállni a dolog. És még ezt is félretettem, mert nem számít ki vagyok, ha csak Ő számít és az, hogy boldog legyen.)

    Az én olvasatomban a ki ha én nem, olyan felsőbbrendű és én nem erre gondolok. Vagy lejön mire célzok vagy nem tudok már mit írni. :)

    Talán úgy tudnám a legjobban megfogalmazni, hogy semmim sincs és nem is érdekel, mert élek és boldog vagyok. És csak ez számít igazán...

    Valahol olvastam egy idézetet: "Addig nem lehet igazán semmid sem, amig mindent el nem veszítesz az életben..."

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz tibi666 #23625 üzenetére

    Szerintem Te mostanában pont emiatt nem találsz magadnak párt. Ha akarod, ha nem akkor is sugárzik belőled, hogy egyedül érzed magad és kell valaki. De pont emiatt nem fogsz találni senkit, mert érződik, hogy "egyedül nem megy".

    Sportolsz valamit?

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz tibi666 #23634 üzenetére

    Akkor első körben ajánlom a rendszeres sport bevezetését, lehetőleg abból a fajtából amiben jól ki is lehet fáradni. 2 hónapot nem adok és ha bevezeted, úgy rendberak mind fizikailag, mint szellemileg, hogy magadra sem ismersz majd. ;)

    Én is voltam ilyen szituban mint Te. Elsőnek nem vettem észre hol és mi a hiba. Aztán rájöttem, hogy amig azt hiszem valaki kell ahoz, hogy jól érezzem magam a bőrömben, addig tuti nem lesz olyan aki megfelelne és én is megfelelnék Neki.

    Tudom megint leírom és megint közhelynek hangzik majd, de találd meg önmagadban az értéket, élj boldogan abban ami éppen van és akkor be fog toppanni az a valaki, aki pont oda való ahova most vágysz. Csak mivel még Te sem vagy ott nem várhatod, hogy valaki már ott legyen. ;)

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz whitezo88 #23662 üzenetére

    háde hol van még a valentin nap? :D

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Mawyx #23754 üzenetére

    Itt ütözik ki az amit pár oldallal ezelőtt írtam.

    Nem tudod félretenni a szociális különbségeket? Ki a francot érdekel, memmyi pénze van? Jó a csaj? Bejön? Te bejössz Neki? Ennyi a lényeg. Ha Ő motorcsónakázni akar, akkor vakószínű, hogy megoldja a feltételeket és nem azért teszi (ha normális), hogy kirivó legyen, hanem mert szerinte egy kellemes elfoglaltság, amiben közösen részt vehettek. Az ilyen meghívásokat le kell fogadni és nem azon görcsölni, hogy a jelenlegi anyagi helyzetben hogyan tudnád azonos szinten viszonozni. Az érzelmek nem az anyagi síkon dőlnek el.

    Meg lehet érinteni egy ember szívét pár őszinte és kedves szóval is, meg persze gyémánt nyakékkel is. Ki-ki döntse el melyik emberre van szüksége.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Mawyx #23800 üzenetére

    Jelenlegi kedvesem sem volt foglalt, pedig hidd el, ha lemegyünk valahova szórakozni, egy este 5-10 ajánlatot simán lekoptat.

    A kapcsolatok norm,ális gondolkodás mellett nem csak az első szimpátia alapján dőlnek el. Tülerem kell és nem a gyerekes, akarom Őt, mert Ő az igazi, mert annyira édes, meg annyira aranyos. És miért nem igy csinálta, vagy úgy csinálta.

    Ez minde elhomályosítja mindazokat az apró dolgokat amikre oda kellene figyelni. :)

    Mostani kedvesemmel 3 és fél hónapig vívódtunk, pedig első perctől kezdve tudtuk és éreztük, hogy nem barátság lesz kettőnk között. De ennyi idő kellett, hogy ott tartsunk ahol most tartunk. :B

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz orbano #23813 üzenetére

    Orbikám látom még mindig nem sikerült kihámoznod a hozzászólásaimból, hogy én nem a vadász fajta vagyok. Legalább annyi nő barátom van, mint férni, mert én nem a nemi oldalakról közelítem meg az embereket, hanem a lelki oldalról. De erről Veled felesleges beszélni, mert olyasmi beszélgetés alakulna ki közöttünk, mint egy hentes és egy állattenyésztő között. :)

    Szóval ha már arról a hatalmas érettségről papolsz mindig most nézz gyorsan a tükörbe és érezd magad törpének, mert sehol nem tartasz a nők terén. A csitrikkel meg játsz amig kedved tartja, aztán talán egyszer még egy statiszta szerepre is futja majd Tőled a Sex És New York-ban. :)

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Lirion #23819 üzenetére

    Egyszer már szóltam, hogy ne oltogass kicsirigó, de most kihúztad a gyufát.

    Először is, ülj vissza kicsit az iskolapadba és tanulj meg olvasni, Te nagyonagyas. Hol írtam abban a mondatban párkapcsolatról? Én emberi kapcsolatokról írtam. Tehát inkább valamelyik felmenődnél kellene körülnézni ki volt átoperálva, mert a nagy arcod alapján nincs egyensúlyban a tesztoszteronszinted a megfelelő ösztrogénszinteddel, tehát valahol több férfi hormont kaptál, talán a lombikban néztek el valamit és csodagyerek lettél, de még nem tudsz róla.

    Ennyit erről.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz orbano #23843 üzenetére

    Agyam eldobom!

    Taktikáztok? Titkoljátok önmagatok? Mit értek el vele? Már az alapokat is sekélyes talajra helyezitek és csodálkoztok meg sírtok ha nem fog valami működni?

    Mi a francnak mindez? Miért ne hívná fel, ha Rá gondol és kiváncsi mi van a hölgyeménnyel? Ha azzal vét valami, vagy valaki ellen, hogy önmagát adja, akkor bukó lesz így is, úgy is.

    Élj! Ha az esik jól, hogy felhívod és hallod a hangját, akkor tedd meg. Ne azon agyalj mi lesz ha, tedd meg. Igen! Nem félni kell bazki, hogy mit fog szólni. Ha szimpatikus vagy Neki, akkor nem sülhet ki belőle rossz. Te is jobban érzed majd magad és Ő is jobban fogja, mert érzi, hogy gondoltál Rá, még akkor is mikor messze van, vagy Isten tudja mit csinál.

    Ennyit agyatlankodni, gyerekek...

    szerk: a párkapcsolatteremtés ösztönös és belénk kódolt dolog. Miért teszünk akaratunk ellenére az ösztöneink ellen? Tiszta hülyeség. Tetszik? Igen! Kell? Igen! Akkor nem agyalok mi lesz ha..... megteszem amit akarok és máris egy lépéssel közelebb kerülök a végéhez. A vége lehet jó, de lehet rossz lesz. Viszont nem szenvedek annyit a felesleges kérdéseken és még köröm is marad az ujjaim végén, meg nyugodtabban is alszom, mert megkapom a kérdéseimre a válaszokat.

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz orbano #23849 üzenetére

    Na a másik okos is kiforgatja a szavaim.

    Értelmezési problémáid vannak? Fordulj orvoshoz, mert már kezd kóros lenni. :D

    Ha én minden mondatod kiforgatnám Mister Methodmen akkor jó nagy móka lenne, de tudod mit? Értsd úgy a mondataim ahogy akarod, leszarom, mert most jött el a pillanat, hogy szóra sem vagy már érdemes.

    Teeee nagyonsoklánytmeghódító, de sehol meg nem jelenő és semmit fel nem mutató macho! ;]

    (papnak jó lennél, mert prédikálni azt tudsz)

    Amikor meg nem volt barátnőd akkor nem azért nem volt, mert béna voltál, hanem mert gyáva.
    Ahogyan most is gyáva vagy más emberek felé őszintének lenni és szúrja a szemed, ha más viszont az Veled szemben. A köntörfalazás és a mézesmázasság meg már régen nem a stílusom Veled szemben, mert addig csak mókának vetted a szavaim, de látom végre elég mélyre nyúltam, hogy megérintsenek a mondataim. Ha ez kellett hozzá, hát ez van. Lehet menni az ombudszmanhoz reklamálni, meg Anyu szoknyájának a széléhez a könnyeket törölgetni.

    De azért nézz a tükörbe, hogy ki a mézes-mázas... ;)

    Az aki a szemedbe mondja, hogy "hülye" vagy, vagy az aki csak azért teszi a szépet, hogy jóban légy Vele.

    Téged az ész vezérel és erre buzdítasz mindenkit. Igazi amerikanizált buta ember lettél huszonikszéves korodra, csak az b@ssza már nagyon a csőröm, hogy másokat is erre ösztönzöl! Az érzelmek elrejtésére, az ösztönössé vált és betanult cselekvéssorok gyakorlására. Így butul a nép, ha van aki jó hangosan kiabálja a hülyeségeket, egyre többen elhiszik.

    De tudod Newton erőtan 3-ik törvény. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Lirion #23852 üzenetére

    megfelelő szócska elkerülte a figyelmed. ;)

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Csapoati #23882 üzenetére

    Mert egy szikrányi bizonyítéka nincs arra, hogy bejött neki, csak annyi, hogy itt vetít...

    Többször is hívtam, hogy menjünk már el bulizni, leszek a wingje, de nem, mert munka volt, fáradt volt, akármit de mindig kitalált valamit...

    Hihető kategória?

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz orbano #23929 üzenetére

    Én anno kértelek párszor, hogy bizonyítsd a methodos taktikád hitelességét. Te egyszer sem voltál képes arra, hogy ezt megtedd. Ezek után hogyan lehetnél hiteles?

    Tudod sokmindent leírsz, papolsz a randikról, meg, hogy mikor minek kell történnie, különben nem lesz semmi, de nulla tapasztalat van mögötted véleményem szerint ilyen téren, ha nem olvasott dolgokról van szó. Jó tudom, most megint jössz azzal, hogy hány nőnek szerezted már meg a számát, de nem vagy hiteles és ezt nem veszed észre.

    Tudod a szent meggyőződésed melletti hihetetlen kardoskodásoddal teszed tönkre a legapróbb szikráját is annak, hogy hihető legyél. Csak még nem veszed ezt észre. :R

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Lirion #23905 üzenetére

    És mi van ha mondjuk a lány nem lesz beléd fülig szerelmes első látásra és mivel már csalódott ilyen helyzetekből született kapcsolatokban nem enged közelebb magához, csak szépen lassan?

    Udvarlás? Minek is. Komoly párkapcsolat? Neked még az ágybavitelről szól. Aztán egyszer észreveszed, hogy többre, tartalmasabbra is vágysz. Vagy lehet, hogy nem. Az sem baj. De leoltani valakit azért mert 3-ik randin nem fogja meg a lány kezét, nem értem miért kell.

    Volt olyan barátnőm, akit 2 hónapig csak kerülgettem, mert úgy hozta az akkori helyzet, hogy nem csak én voltam a képben. A vége az lett, hogy 7 évet együtt voltunk, ebből 5-öt együtt is éltünk. Volt olyan lány is, akinek az első randin a séta közben már fogtam a kezét, aztán letévedtünk Rio-ba és mikor a bárpultnál kértem az italokat, megfogta a vállam, megfordított és lekapott. :D Tartott másfél hónapig és azért lett vége, mert nem költöztem Vele ilyen rövid idő után össze. :D
    Volt olyan leányzó is, akinek több mint 1 hónapig udvaroltam, pedig első pillanattól ott volt a szikra. Páran az ittlévők közül még emlékezhetnek is Rá, sőt még találkoztak is Vele páran. :)
    Amikor majd félreteszed az önzőséged és elkezded észrevenni a másik felet is, megnyílik előtted egy új világ és talán majd érzed, hogy nem hátrányodra válik a dolog, ha megtanulsz kicsit jobban szeretni és tisztelni másokat önmagadnál. :R

    Randikra még visszatérve. Jelenlegi kedvesemmel is első perctől ott volt a szikra. Ráadásul olyan szikra, hogy csak néztünk mindketten. Első perctől kezdve olyan volt, mintha világ életünkben ismertük volna egymást és egy pár lettünk volna. Első tali után már nála aludtam és nem volt semmi "olyasmi" amire most gondolsz, de furcsa mód a mellkasomra hajtotta a fejét és úgy tévéztünk. Vonzzuk egymást mint két mágnes és mégis 3 hónap kellett hozzá, hogy ténylegesen is egy pár legyünk. És nem azért mert töketlenkedtem. Ha rámenősködtem volna sehol nem lennénk. Csak tudod Ő például nem 20 éves, nem 2-3 hónapos kapcsolatai voltak Neki sem és nem a hirtelen fellángolásokban hisz. Ő már talpig nő. (minden rosszindulat nélkül, de a korodnál fogva Te még nem nagyon futhattál össze komoly nővel) És voltak csalódásai, vannak elvárásai amiknek teljesülnie kell ahoz, hogy legyen akármi is. Nagyon sok időt töltöttünk együtt, összebújva aludtunk, de a csókra mégis 3 hónapot kellett várni. De megérte, minden perce, mert nem 1 hétig leszünk együtt, ezt már mindketten tudjuk. De öreg róka vagyok én már, hogy ilyesmiről papoljak, igaz? :D

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz orbano #23936 üzenetére

    Mi vagyunk a nehéz felfogásúak, de Te nem veszed észre, hogy a menetiránnyal szembe mész. :D

    Értem!

    Most már mindent értek. :D

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz orbano #23936 üzenetére

    Teázni is hivtunk nem egyszer....

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Cs.Orsolya #24559 üzenetére

    De jó, hogy ezt most elolvastam. Le is mentettem magamnak, mert nagyon ügyesen és nagyon okosat írtál le.

    Érdekes a szitu nálam jelenleg és eddig nem tudtam, hogyan kezeljem. Ez a pár mondat most sokmindenen változtat, amire eddig nem találtam megfelelő megoldást, mert néhányukat csak a magam szemszögéből néztem.

    Max. Restecpa csajszi. :D

    :R

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Leeza #24574 üzenetére

    Mármint?

    Sokat zenélek, zenét írok, meg sok a buli. Meg ugye volt a hölgyemény is. Most, hogy nincs, a kiesett időből kicsit tudok ide is fordítani, meg őszintén szólva, aki ismer az tudja, hogy belül megviselnek azért a lelki dolgok, ez most különösen. Majd talán egyszer leírom a teljes story-t, mert tényleg érdekes.
    És mivel megviselnek a dolgok, ezért ilyenkor a zeneírás sem megy, nemcsak, hogy nem köt le, de az ihlet sem jön, csak szenvedések születnek, ezért pihentetem most azt is pár napig.

    Egyelőre ennyi, a litániát meg majd megírom és bemásolom ide. :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Leeza #24576 üzenetére

    Na a felfüggesztésem az vicces story. :D

    szerk: a nőügyhöz tartozik ez is. :))

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz kisboxi #24580 üzenetére

    Csak egy idézettel tudok szolgálni:

    '' Ha szeretünk, megkockáztatjuk, hogy nem fognak viszont szeretni. Ha remélünk, megkockáztatjuk a csalódást. Mégis vállalnunk kell a kockázatot, mert az az életben a legnagyobb kockázat, ha nem kockáztatunk. Aki nem kockáztat az nem tesz semmit, nem lát semmit, annak nincs semmije, és ő maga is semmi, mert nem tanul, nem érez, nem változik, nem fejlődik, nem szeret és nem él... ''

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz fordfairlane #24587 üzenetére

    Lehet közhely, lehet akármi. Egy dolog biztos, néha egyes emberek életében előfordul, hogy maguktól nem veszik észre ezt, mert valaminek a kapcsán beleszürkülnek az életükbe. (direkt nem hétköznapokat írtam) És ilyenkor pont az a rémisztő, ha hirtelen valami jó történik. Hihetetlennek tűnő, elérhetetlen lesz, félénkségre, visszahúzódásra ösztönzi és ezek társreakcióira kéztetheti az adott személyt. Vannak, akik végignézik, hogy ez történik és nem érdekli őket, vannak akik hátat fordítanak ilyen helyzetben és vannak akik ha mással nem, de legalább egy ilyen közhellyel, de valamit már lépnek egy megoldás felé. És vannak akik birtokolják a "hatalom gyűrűjét". :)

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz kisboxi #25161 üzenetére

    Te most nem magad alatt vagy, hanem hisztizel.

    A kitartásod nem Neki szól, hanem a saját önzőséged vezérli, mert most már kell, szükséged lenne rá. De ezt is csak elhiteted magaddal mert azt érzed meg vagy rogyva. Hülye játéka ez az agynak, amit a félelmeink vezérelnek.

    Nézz körül mi volt mikor nemet mondtál, vagy időt kértél. Emlékezz azokra a napokra, keresd meg miért voltál olyan amilyen és legyél ugyanaz. Ha akkor is kelleni fog a lány, akkor már talán sikerül is valamit lépned.
    Mert amig ilyen gyermeteg módon, csak a saját érdekeid szem elött tartva és már elég szúrós szemmel nézve a világra, a megnemértettséged hangoztatva állsz egy másik emberhez, nem lesz belöle semmi pozitív végeredmény. Görcsös és visszafogott lesz minden tetted és mozdulatod, a szavaid megfontoltak és nem pedig őszinték.

    Viszont ha sikerül megtalálnod önmagad, azt aki szeretsz lenni, akinek a bőrében jól érzed magad, akkor lehet esélyed, akár nála, akár egyedül, akár másvalakinél.

    Én a jelenlegi állapotod a magánnyal oldanám meg. Nem kérdezném meddig tart majd, csak a cél vezérelne, újra az legyek aki szeretek, mert akkor talán szerethetnek. És nem az a fontos ki lesz majd és mikor jön, hanem hogy addig is önmagam tudjak maradni és megtanuljam elfogadni azt aki vagyok, mert csak akkor találok magam mellé olyasvalakit, ha nem kell mást adnom, mint önmagam.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Thusor #25187 üzenetére

    Gyerekek, gyerekek! (Dj-nek is szól :D)

    Miért nézitek mindig rossz szemszögből a dolgokat? Egyből rosszat akar, meg rosszul esik? Kik vagyunk, hogy egy szabad ember döntését befolyásoljuk? Hogy az érzéseinkre és az Ő érzéseire hivatkozva zsaroljunk? Ülj le 1-es!

    Most csak a saját példámból kiindulva vázolok egy helyzetet. Nekem a hölgyeménnyel ellentétben sok nő barátom van. Legtöbb kapcsolatban van és a barátaikkal is jóban vagyok. Teszem azt lelki bánatom van egy nő miatt. Ki is lehetne a legalkalmasabb partner a dolgok megbeszélésére? Egyik barátném. Sokmindent meg lehet beszélni egy kávézóban vagy az utcán sétálva, de az igazán mély lelki problémákat otthonos, megszokott környezetben a legkönnyebb. És ezután jön a szar egyedül aludni téma. Nem a sex hiányzik és még ha az is hiányozna zuhant lelki állapotomban max azzal tudnám elképzelni a dolgot, aki miatt éppen zuhanok. :) Ezért megkérem, hogy aludjon ott, hogy érezzem ma nem kell egyedül lennem, végre egy nap ami elüt a többi sivárságától. Ami pozitivabb, mint az eddigi és máris közelebb a megoldás.

    A másik pedig, hogy erőszakkal visszatartani senkit nem lehet. Negativ kisugárzás soha nem hoz pozitiv választ. Viszont a szép szó, a kedves kérés még akár olyan oldalát is előhozhatja a kedvesnek amiről eddig nem is tudtunk. (igen, lehet, hogy még hárpiább lesz és leharapja a fejünket :D, de lehet, hogy meglátja saját magában az érzést miért is kérjük, hogy ne aludjon ott.)

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    Tök jó! Most azon gondolkodom mihez kezdjek a láthatatlanságommal! :D

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Thusor #25204 üzenetére

    "Nem szeretném, hogy az előző párkapcsolatom ismételje önmagát, mert akkor hatalmas öngólt rúgnék magamnak, hiszen egy értelmes ember tanul a hibáiból, és nem újra elköveti azokat...és én azért értelmes embernek tartom magam."

    Most lehet kicsit nyers lesz amit írok:

    Vedd le a szemellenzőt és legyen tartásod. Hogy várhatod el a tiszteletet, ha nincs tartásod önmagaddal szemben sem? Ez látszik, akár akarod akár nem. És ha már tisztelnek és emellé még szeretetet is adsz, akkor kapod a bizalmat. Ezt a csajt rövid időn belül bukod. Fogadd el és ne a hibákat keresd, hanem a lehetőségeket mitől lesz jobb Neked. Ha boldog vagy, ragyogsz. És a fényre mindenki felfigyel. :)

    A 3 lábú kis várad Te építed, ezt még látom nem tanultad meg. ;)

    A végére egy idézet:

    “Az egészség a legnagyobb ajándék, az elégedettség a legnagyobb gazdagság, a hűség a legjobb kapcsolat.” Buddha

    Elégedettség egyenlő türelem, higgadtság és pozitiv figyelem a világra. Ha ez megvan megkapod a hűséget is. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz frame>24 #25210 üzenetére

    Jelen esetben épp egy szakításon vagyok túl azzal a 29 éves leányzóval, akinek pár hónapja linkeltem ide a képét a topicba. Nálunk a kommunikáció hiánya és a tanult viselkedésformák helytelen alkalmazása, valamint a hozott rossz tapasztalatok által generált félelmek vezettek ahoz, hogy ez legyen. Végignéztem, végig pozitivan próbáltam támogatni a megoldás keresése közben, de nem sikerült eljutnia a megoldáshoz. Tudod milyen szar végignézni, hogy az általad szeretett ember küzd saját magával, mert valamiért bűntudat gyötri, de képtelen rájönni hogyan ossza meg Veled a dolgokat? És ez a bűntudat ütközik össze a szeretetével belül? És még segíteni sem tudsz, mert nem tudod miért a bűntudat, de látod, hogy szó szerint vergődik? És türelmesen végig kell nézned az egészet, amig egy kis időre magadra nem maradsz (akár tudatosan, akár éppen úgy hozza az élet) és az addig kapott kis apró morzsákból össze nem rakod a puzzle-t. És mikor elötted a kép, akármilyen negatív dolog miatt is van a másiknak bűntudata, mégis boldog vagy.
    Nem érzek mást csak boldogságot, azért mert megoldódott a probléma, még ha egyedül is kellett megoldanom és levehetem a terhet a válláról és végre Ő is boldog lehet. És mindez független attól, hogy mi lesz. Győz-e a szeretet és együtt leszünk vagy külön folytatjuk tovább az életünk. Egyszerűen soha nem éreztem azt, hogy igy is lehet a világ felé nézni. És ennek a megtapasztalása valami hihetetlen érzés. Mintha saját magad szemében lépnél egyet a ranglétrán.
    És még a plusz, hogy jelenleg a kedves lent van barátnőivel Siófokon bulizni, lazítani. Tehát az egész megoldása még várat magára jövő hét kedd-szerda magasságáig. És hiába a bennem fickándozó lelkesedés és hogy minél elöbb szeretném megoldani a dolgokat, már most tudom, hogy ez is csak jót eredményez. Hiszen a jelen helyzetben mutatott viselkedése, hogy miket csinál lent a bulik túlhevültsége alatt adja majd az alapot ahoz, hogy a beszélgetés milyen formában záruljon. Ahoz, hogy már a kezdéskor tudjam, hogy szeretnék-e még bármit is a hölgyeménytől vagy sem. Ez is furcsa, hogy én szeretnék-e Tőle, mert nem igy helyes a megfogalmazás, hanem, hogy érzek-e majd magamban és benne olyan pozitív lehetőségeket, amikről tudom, hogy előrébb visznek engem és Őt is. Hogy a szeretet felé és viszont csak a búcsúzáshoz elég vagy több is van még...

    És mosolygok, mert a legönzetlenebb dolgot teszem most az életemben amit eddig tettem és tisztán szeretetből. Hidd el leírhatatlan jó érzés. :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz frame>24 #25218 üzenetére

    Mosolyszünetnek nevezném inkább. Az utóbbi 6 hétben olyan hullámzó volt a dolog, hogy már én is belefeledkeztem és magával ragadott a hangulatingadozása. Kedden beszéltünk utoljára, természetesen megint össze-vissza volt én meg mondtam, hogy pihi, mert már nem tudok kiigazodni lassan magamon sem és most ez zavar a legjobban. Senkit sem menthetsz meg önmagától és néha a leghelyesebb ha magára hagyod, mert akkor látod Te is tisztán, hogy mi miért lehet.

    Ez a kvázi-bibliai dolog, pedig teljesen igy van. Orsi is leírta régebben, meg még Csernus is. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Lirion #25229 üzenetére

    :D

    Amíg magát a problémát nem tudod, hogy miről beszélek, addig hogy tudsz ennyire okosan belelátni? Meg mi ez a problémamegoldás közben a férfias énjét erősíted? Már bocs de ez annyira nevetséges, hogy már nevetni sem tudok. :)
    Tényleg leteszem kicsit pihenni az agysejtjeimet, mert ilyet még nem pipáltam.
    Nekifutottam mégegyszer annak amit írtál és még most sem értem hogyan gondolkodsz. :D

    De tudod vannak élethelyzetek a felnőtt kapcsolatokban, mikor nem lehet feledtetni a dolgokat, mert akkor alapjában véve felszinességet viszel a kapcsolatba még ha azt hiszed, hogy nem is. A megoldás keresésben való támogatás meg biztos azt jelenti a szemedben, hogy mindig láttatom Vele a problémát és nyüstölöm, hogy meg kell oldani. Pedig nem, a pozitiv támogatás ilyen esetekben (érdekes más értette egyből, mert valószínű tapasztaltabb) annyit tesz, hogy ott vagy, Te vagy és nem hajkurászod, hogy mi van már, és nem hagyod, hogy rosszul érezze magát. ;) (Nem lehet elfeledkezni róla, mert mérgezi a kapcsolatot amig nincs megbeszélve. Most már azért tudom igy irni, mert rájöttem mi az és az egész időszakot végigpörgettem az Ő szemén keresztül nézve a dolgokat.)

    Itt most biztos, hogy a probléma megoldása boldogabbá tesz mindkettőnket, elhiheted. Én éltem át az elmúlt időszakot, az összes élethelyzetet, csak tudom már miről beszélek. (had ne kelljen már megmagyarázni kérlek.:R)

    Megint beleszaladtam ebbe a kutatások, elemezgetések és cselekvések dologba. :D Komolyan nem értelek, de marha vicces. :D

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Lirion #25234 üzenetére

    Te nem vagy normális!

    Személyeskedés? Látod ez a Te problémád, hogy GYEREK vagy és felnőttnek képzeled magad. Mama pici fia felhúzza az álarcot és nagyfiúnak akar látszani...

    Tapasztalatlan vagy, okoskodsz és utána is csak akkor nyugszol meg, ha Tied lehet az utolsó szó, mert az egod nagyobb annál, mint hogy belásd, hogy vannak helyzetek ahol jobb ha nem szólalsz meg, hacsak valóban nem tudsz értelmeset mondani. Ez egy ilyen helyzet, mert semmi rálátásod és tapasztalatod nincs a tartós kapcsolatokat illetően, de marhára fényezni akarod az egod és okoskodsz. De nem megy, mert még egy értelmes mondatot sem tudtál rendesen megfogalmazni.

    Rossz következtetéseket vontam le a tapasztalataimból? Ember azt sem tudod ki vagyok, mi vagyok, nem is ismersz és ilyen állitásba bocsátkozol? Még a homokozóban tologattad a matchcboxaidat a kissrácokkal, mikor én már csajoztam és egy ilyet simán beszólsz?
    Ezért a magas ló, mert a tapasztalataim alapján a hozzád hasonló, elkényeztetett anyuci kedvenceivel ez a hangnem a legjárhatóbb út ahoz, hogy befogják végre a szájukat és ne okoskodjanak már bele baromságokat a tapasztalatlanságukkal.

    Na most mehetsz és telesírhatod a Hello Kittys párnácskádat... ;]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Lirion #25256 üzenetére

    Mosolyszünet kishaver, mosolyszünet. ;)

    De olvass már picit. Direkt van, mert ez a szükséges. Meg gondolkozz, ami látom nem nagyon megy csak ha az egodat kell védeni. Összejössz valakivel és amig nincs probléma, nincs mit megoldani. De ha előjön, akkor tudod meg, hogyan viselkedik probléma esetén.

    Addig nem tudod, de leírom lassan is, hogy megértsd: n e m t u d o d, h o g y a n k e z e l i a p r o b l é m á t e g y m á s i k e m b e r, a m i g n e m k e r ü l p r o b l é m á s h e l y z e t b e.

    A másik, hogy beszólhatsz nyugodtan, nevetek rajta jókat, mert tudom, hogy a környezetemben olyan nők vannak, akikre még ránézni sem mernél, nem hogy megszólítani, már csak a megjelenésük miatt is. :) Nem kislányok közt mozgok, mint ahogy a leírásod alapján Te teszed. :D

    És nem feltételeztél, csak most próbálod magad kimosni a dologból. "Egyáltalán nem biztos", "Ráadásul azzal, hogy a megoldás keresésben támogatod", "amitől nem fog javulni a kapcsolat, ellenkezőleg". Ezek állítások, de ha gondolod elküldöm elemzésre egyetmi tanárnak, mert van az ismerettségi körömben 3 nyelvész is. :D

    Az meg végképp nem érdekel, hogy hiteles vagyok-e a szemedben, csak olvasd el kisboxi aláírását és rájössz miért. :))

    Zso73: most oltogatom és nagyon "jól" veszi a lapokat. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz Lirion #25272 üzenetére

    Azért emlegetsz, mert nem hagyom, hogy olyasvalamiben legyen igazad, amiről halvány lila gőzöd sincs és ezzel iszonyatos módon hergelem az egódat. :D:D

    De tetszik! ;]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Aktív témák