Aktív témák

  • Leeza

    tag

    válasz Ádibádi #21380 üzenetére

    Üdv. a való világban! Komolyan, nem is értem a problémádat... Egy kapcsolat sem mindig, minden pillanatban fenékig tejfel... Vannak súrlódások, különböző okokból, persze ez korosztályonként egész más...

    Biztos nehéznek érzed ezt a helyzetet, de talán egyetlen őszinte beszélgetés már segíthetne a dolgon! El kéne magyarázni a leányzónak, hogy örüljön, hogy ilyen helyzetben van. Egyáltalán nem baj, ha a bátyái a barátaid, sokkal nagyobb gondot jelenthetne, ha nem tudnál kijönni velük, én ezt tapasztalatból mondom. Nekem nem volt könnyű közelíteni a bátyám és a kedvesem, szerencsére mára ez már rendben van, de eltartott egy darabig...

    Rájuk féltékenykedni, ez egy vicc... Majd rájön később, a durcit is le fogja küzdeni, ha kicsit érettebb lesz. Ezért otthagyni baromság lenne, még csak hibának sem érzem, hogy összejöttetek. Ha tényleg barátok vagytok, nem fog ez nálatok bezavarni, bárhogy alakulna a lánnyal... Bár vigyázz, nagyon ne bántsd meg, akkor előjöhet más arcuk. ;]

    "Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

Aktív témák