Aktív témák

  • I_Am

    veterán

    válasz Nordik #19505 üzenetére

    Balga döntés, nagyon balga....

    Miért nem lehet kedvesen viselkedni minden lánnyal, nővel? Függetlenül attól, hogy szeretnénk-e tőlük valami komolyabbat vagy sem?

    Most gondold el, jól elhajtottad, főleg egy elég gusztustalan szöveggel és lehet buktál egy jó ismerettséget.
    Vagy ki tudja, talán még az is lehet, hogy ha kedvesen és megértően viselkedsz, akkor hiába nem jössz be Neki, de valamelyik barátnőjének meg igen.

    Erre írtam tegnap, hogy annyira színes a világ és sokan annyira buták, hogy nyissanak, hogy ebbe a keserűségbe élik le az életük nagy részét. Légy vidám, érezd magad jól egyedül és élj. Ha élsz akkor pedig biztosan lesz valaki, akinek tetszik ez és csatlakozna melléd. ;)

    Én az utóbbi időben 7 ajánlatot utasítottam vissza lányoktól, nőktől. Igen, lehet bolondnak hisztek, de most élek. Kedvesen elmondtam mindnek, hogy most olyan az életem, hogy nem férne bele komoly kapcsolat, meg nem is akarok "kvázi függeni senkitől". Az összes hölgyel jóban vagyunk, nem sértődtek meg és ki tudja, lehet egyszer összehoz minket a sors, ha már én is úgy akarom. Vagyis most már akarom, de nem az ajánlattevők között lévő hölgyeket. :)

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Aktív témák