Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    karicska
    Hajts rá nyugodtan, a kérdés inkább az, hogy mennyire fényezett vagy járatott le téged az exed a szobatár szemében. Lehet, hogy majd elhajt a szobatárs is, de az is előfordulhat, hogy az exedben is feléled a tűz és a végén egy ágyban kötöttök ki - hármasban. :)

    Laybee
    Kutyaharapást szőrével. Ha megismersz sok más lányt, akkor rájösz, hogy az az egy nem is annyira különleges. Vagy arra jösz rá, hogy de neked az, ez esetben nem fogod kiverni a fejedből. :D

    I_Am
    Tiszteletreméltó, hogy felvállalod a véleményed, kevés ember képes erre ma már. :R

    CarajoEsp
    A lány tudta, hogy nem szeretem a melegeket (rendszeresen előfordul, hogy leszólít srác buliban, még úgy is, hogyha épp egy csajjal táncolok), mégis megkérte, hogy szálljon le vele az adott megállóban, holott a srácnak még mennie kellett volna párat. Ez szerintem így elég nagy figyelmetlenség és nem csak a férfinek kell figyelmesnek lennie, hanem mindkét félnek. Egy kapcsolat a kölcsönös bizalmon, tiszteleten, figyelmességen stb. alapul, nem pedig az egy oldalun. Szerintem tiszteletlenség, ha első randira vmelyik fél egy barátjával érkezik.

Aktív témák