Aktív témák

  • Kis zöld izé

    senior tag

    Sziasztok!
    Én kb. 3hete szakítottam a barátnőmmel.Azt illik tudni, hogy nekem rák a csillagjegyem neki pedig ikrek.Pont ellentétek vagyunk.Ő bulizós én pedig nem igazán.A történet a következő:
    Pontosan 3 héttel ezelőtt hétfőn mentünk szét,kedden már együtt volt a csákóval.Kedden ismét találkoztunk csak beszélgettünk,szerdán lefeküdtünk egymással és közvetlenül utána elment lefürdeni, majd elment vacsorázni az új lovaggal.....Majd eljött a csütörtök mikor megint beszéltünk majd a péntek amikor megint lefeküdtünk egymással,aztán szombaton megint.Még aznap lement a csávó szüleihez ebédre.Vasárnap megint lefeküdtünk és tőle mentem dolgozni is.Innentől kezdve egészen péntekig csak telefonon tartottuk a kapcsolatot, ez naponta egy telefonhívást takar, az ő részéről.(Nehogy lebukjon)Majd pénteken megint lefeküdtünk egymással és kb. olyan hajnali 3/4 4-kor felkapcsoltam a lámpát és szép finoman kiadtam az útját.(Valójában nem kellett kiadnom mivel akkor már nem voltunk együtt.)Ő azt mondta, nem érezte úgy, hogy annyi szeretetet kapott volna tőlem mint amennyit ő adott nekem.De azért azt hozzá kell tennem, hogy ő hiperaktív teremtés volt én meg közel sem.Valamint nagyon sokszor tapasztaltam nála, hogy saját magának mond ellent nagyon sok esetben.Ráadásul hazudott is nekem.A szívem érzi ezt.Elég sokat veszekedtünk a 6.hónap alatt amíg együtt voltunk.Valószínűleg a komoly felfogásbeli különbségek miatt.Ő 26. éves én pedig 24.Sok dologban nagyon bután gondolkodott én meg talán egy kicsit feszültebben de legalább racionálisan és őszintén.Szóval röviden a konzekvencia: Ő azt mondja, hogy nem csalt meg, de én tudom, hogy ez nem így van.Egy dolog nyugtat és vígasztal, mégpedig az, hogy 2 hét alatt 5x csalta meg azt a szerencsétlen srácot ráadásul velem.Soha nem fogom megérteni azt, hogy miért kellett ennek így történnie!?

    Bye!

Aktív témák